Вакансія піарника / райтера / прес-секретаря

Малюнок: gurt.org.ua

Малюнок: gurt.org.ua

Центр протидії корупції шукає піарника. 

Продукти і результати, які ми очікуємо від майбутнього члена нашої команди.

І. Інформаційна підтримка поточної діяльності Центру.

Наприклад. Центр, всупереч усім зусиллям прокурора, зупинив дєрибан 5 млн. грн. в Севастополі. Ваше завдання – зробити так, щоб про це дізналася максимальна кількість людей, особливо в Севастополі (через національні і регіональні медіа, соціальні мережі і т.д.). В тому числі, про “особливу роль” у цьому прокурора.

ІІ. Комунікація з національними медіа. 

Наприклад. Написати аналітичну статтю за матеріалами нашої протидії корупції в тендерах, яка засвідчить “ефективність” роботи, скажімо, прокуратури. Стаття має бути гідна розміщення на передовиці Дзеркала Тижня чи Української Правди.

Наприклад. Центр домігся від правоохоронців відкриття кримінального провадження по 2,5 мільярдах грн., виведених Укртрансгазом в офшорки. Написати про це прес-реліз і забезпечити розміщення ключових меседжів з нього в національних медіа. А ще краще через мережу контактів запропонувати зняти сюжет для новин національного телеканалу чи профільної телепередачі.

ІІІ. Інформаційний супровід спеціальних проектів Центру.

(За умови високого рівня знання англійської та бажання розвиватися в сфері міжнародної комунікації)

Наприклад. Ми координуємо кампанію повернення 250 млн. дол. Лазаренка назад в Україну. Кампанія передбачає просування наших ключових месаджів у світових (переважно американських) профільних медіа. Те саме стосується розміщення наших меседжів європейських медіа в рамках кампанії з замороження корупційних коштів нашої “еліти”http://yanukovich.info/ . Це – Ваше завдання.

Наприклад. Окремою ділянкою роботи Центру є протидія клептократам у державних закупівлях ліків. Треба комунікувати з медіа і стейхолдерами (в тому числі іноземними) як оперативні перемоги, так і підсумкові звіти та меседжі з них.

ІV. Інформаційний супровід кампаній лобіювання.

Наприклад. Центр лобіює прийняття одного з ключових антикорупційних законопроектів. Треба разом з командою створювати інформаційні приводи та комунікувати їх з національними медіа (прес-розсилки ти приватні контакти). Результат – матеріали з нашими ключовими меседжами у визначених медіа. Так само розробляти (разом з командою) медіа-приводи (в тому числі заходи) і розганяти з них хвилі.

V. Комунікація з цільовими аудиторіями.

Наприклад. Центр плідно співпрацює з професійними юристами, які на волонтерських засадах готують для нас проекти документів. Завданням комунікації в цьому сегменті є збільшення кількості волонтерів (соціальні мережі, профільні видання, офф-лайн заходи).

Наприклад. Центр ставить собі завдання – збирати кошти на свою діяльність через пожертви від людей. Комунікації на виконання цього завдання – теж частина Вашої роботи.

Наведені приклади не є вичерпним списком :) , тому роботи точно буде багато. При цьому вона завжди буде цікавою і вимагатиме постійного професійного зростання.

Якщо Ви відчуваєте, що поки не знаєте, як саме виконувати якесь з наведених вище завдань, але дуже прагнете боротися з корупцією в Україні, – все одно надсилайте резюме. Ми готові допомогти вам навчитися, якщо Ви горітимете цією роботою, так як ми.

Юридичний та експертний супроводи в кожному завдані будуть забезпечені членами команди.

До резюме бажано (але не обов’язково!) додати:

1. Моніторинг двох медіа-хвиль, піднятих вашими зусиллями.

2. Лінк на статті в медіа, написані вами.

3. Будь-що інше на Ваш розсуд :)

Надсилайте Ваше резюме і супровідні документи до 20 січня 2014 р. на antac.ua@gmail.com та vitaliy.shabunin@gmail.com з поміткою “communication officer” .