“Євромайдан SOS” просить допомогти знайти зниклих осіб

15-річний Олег Бровко з Умані, місцеперебування якого досі не відомо

15-річний Олег Бровко з Умані, місцеперебування якого досі не відомо

Волонтери спільноти "Євромайдан SOS" поки що підтверджують зникнення двох осіб по тому, як спецпризначенці "Беркут" брутально розігнали  #Євромайдан у ніч проти 30 листопада минулого року, і просять допомогти знайти їх.

По тому, як народний депутат Генадій Москаль оприлюднив відповідь міністра МВС Віталія Захарченка про зникнення громадян після нічних подій 30 листопада, Євромайдан SOS повідомляє, що особи, яка розшукує Інну ГРИГОРЯН немає, та й самої Інни Григорян не зареєстровано у Львівській області.

 

1фіjpeg

"Про зникнення Інни ГРИГОРЯН Євромайдан SOS повідомили з Майдану 1 грудня 2013 году та дали телефон контактної особи. Після перевірки з’ясувалося, що контактна особа цю інформацію не повідомляла. Оскільки за повідомленням Інна Григорян мешкає у Львові, інформацію про існування такої особи розшукували за допомогою органів внутрішніх справ, місцеві ЗМІ, Львівської міської ради. З’ясувалося, що така особа, як Інна Григорян, на території Львівської області не зареєстрована. Особи, яка шукає Інну Григорян немає", - каже волонтер спільноти Євромайдан SOS Олександра МАТВІЙЧУК.

"Більше того, у базі зниклих громадян МВС така особа не зареєстрована (тільки Сербіне Григорян, яка зникла 6 жовтня 2013 року). Чим пояснюється, що дане прізвище та ім’я значиться у офіційний відповіді МВС за підписом В. Захарченка Євромайдан SOS буде з’ясувати у інформаційному запиті до міністра" - додає пані МАТВІЙЧУК.

"Євромайдан SOS" з посиланням на МВС повідомляє про зникнення Анатолія ШИНКАРУКА, який розшукується з 1 червня 2013 року, а також 15-річного мешканця Умані Олега БРОВКА.

"Досі не відоме місцеперебування 15-річного учня 9-го професійно-технічного ліцею м.Умані Олега БРОВКА. За словами матері, він 20 листопада 2013 пішов з дому. 25 листопада 2013 року мати отримала інформацію, що він зняв кошти із стипендіальної картки у банкоматі, який знаходиться у Києві. Мати подала заяву про розшук №10293 в Уманське районне відділення ГУ МВС України Черкаської області, яка була зареєстрована 27 листопада 2013 року. У матері є відео, надане банком, на якому зафіксовано, як 7 січня 2014 року Олег знову знімав кошти з стипендіальної картки у банкоматі. Ймовірно, він досі знаходиться на Майдані під вигаданим іменем. Мати вважає, що скоріш за все, він просто боїться повернутися додому", - йдеться у прес-релізі системи волонтерів "Євромайдан SOS".