Вартість чиновницької науки

чиновники парти 380Окрім того, що ми з вами платимо державним службовцям зарплату, ми ще їх навчаємо власним коштом. А вони нам потім за це «вігвами малюють».

На прикладі львівських міських і обласних чиновників «Ні корупції!» проаналізував, скільки державних коштів витрачається на те, щоб навчити чиновника бути чиновником, і скільки попри таку науку чиновників отримали доган або  понесли кримінальну чи адміністративну відповідальність упродовж останніх років.

Класна і позакласна освіта для міських чиновників

Після того, як у 2012 році у львівській мерії спалахнув скандал навколо того, що тодішній начальник міського управління освіти Володимир Огура працював на посаді з підробленим дипломом, міський голова Андрій Садовий наказав перевірити достовірність документів про вищу освіту у всіх працівників міськради.

4 місяці працівники відділу кадрів ЛМР надсилали відповідні запити у ВНЗ, де, згідно з документами, навчалися посадовці, і в результаті з’ясували, що фальшивими є дипломи ще 7 чиновників міськради.

Неуків навіть не вдалося звільнити з ганьбою – самі тихенько написали заяви, коли відчули, що «запахло смаленим».

Мабуть, тоді у мерії задумались, що неосвічених чиновників бути не може. І, окрім того, що вони вже всі мають достовірні дипломи, їх все одно потрібно ще «вчити, вчити і вчити». Так би мовити, і планово (відповідно до Закону України «Про державну службу в органах місцевого самоврядування»), і спонтанно підвищуючи кваліфікацію, і паралельно списуючи бюджетні кошти. Адже в плані професійного навчання держслужбовців це зробити найпростіше. Скажімо, хіба важко внести в кошторис суму на проведення чергової лекції, а насправді її не проводити?

В офіційній відповіді на офіційний запит деякі управління Львівської міської ради так і писали, що проводили якісь там «тренінги і семінари», не уточнюючи при цьому ні назву тих тренінгів, ні суму, витрачену на ці заходи, мовляв, «не володіємо інформацією».

Офіційна відповідь ЛМР на запит «Ні корупції!» щодо кількості проведених курсів, семінарів, тренінгів та інших заходів з підвищення кваліфікації державних службовців традиційно була розгорнутою – на 37 сторінках.

Окремо від кожного департаменту і управління.

І традиційно – не повною, оскільки відповіді від усіх управлінь та департаментів «Ні корупції!» так і не отримав.

Та й ті, що отримав, мали великі пробіли.

Отже, як вчилися чиновники Львівської міськради у 2013 році.

13 службовців управління «Дозвільний центр» підвищили свій професійний рівень у «тематичному тренінгу», двоє – у навчанні для новопризначених працівників, один брав участь у семінарі для працівників фінансово-бухгалтерських служб, один навчався Стандарту відкритості та прозорості державних закупівель для органів місцевого самоврядування, і ще один брав участь у семінарі з питань впровадження Закону України «Про адміністративні послуги» .

Управлінці написали, що гроші на їхнє навчання пішли бюджетні та за рахунок Проекту ЛІНК, але скільки – не написали.

2 службовці Управління муніципальної дружини «відвідали тематичні тренінги, семінари тощо». Інформацією про фінансування в УМД не повідомили.

7 працівників департаменту «Адміністрація міського голови» пройшли навчання новопризначених працівників, працівників, призначених з кадрового резерву на вищу посаду та осіб, які будуть зараховані до кадрового резерву.

Щодо фінансування, то у департаменті відповіли, що «курси з підвищення кваліфікації вони не оплачують», а хто це робить – не пишуть.

21 працівник юридичного управління відвідали «тематичні тренінги, семінари…». Про їх вартість і хто платив – ні слова.

27 посадовців адміністративно-господарського управління пройшли курси підвищення кваліфікації.

Тренінги, семінари, а також побували у службових відрядженнях з метою набуття досвіду.

Сума витрат на ці заходи склала – 13 599,30 гривень, оплатило управління.

4 працівники управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населенння «підвищували кваліфікацію, відвідували тематичні семінари і тренінги».

Оплата цих заходів проводилась через ЛМР, скільки пішло грошей – не написали.

В управлінні державної реєстрації «жоден з працівників навчання з підвищення кваліфікації не проходив», лише було проведене навчання для 3 представників з кадрового резерву. За чий рахунок – «інформацією не володіємо».

Працівники управління охорони історичного середовища на жодних навчаннях та курсах не були.

16 працівників управління капітального будівництва підвищили кваліфікацію у львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. За чий рахунок і скільки витрачено коштів – не повідомляється.

Працівники департаменту фінансової політики не проходили курсів та не відвідували жодних тематичних тренінгів чи семінарів.

Четверо посадовців управління фінансів цього департаменту вступили на навчання до Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

4 держслужбовці департаменту економічної політики пройшли курс із підвищення кваліфікації.

Всі працівники управління комунальної власності брали участь у якохось конкретно не вказаних «тематичних тренінгах». Хто за це платив і скільки – не повідомляється.

2 службовці департаменту містобудування пройшли навчання у сфері здійснення державних закупівель та ще 2 підвищували кваліфікацію у цій сфері. Вартість 48 годин занять склала 4 140 гривень.

У департаменті житлового господарства та інфраструктури ніхто цього року не вчився і не підвищував кваліфікацію (кількість доган за 2011-2013 роки найбільша серед усіх департаментів і управлінь ЛМР, один працівник був притягнутий до адміністративної відповідальності – див. нижче.).

8 працівників управління молоді, сім’ї та спорту підвищили кваліфікацію посадових осіб місцевого самоврядування у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України (платила ЛМР, але скільки - невідомо), 2 працівника пройшли навчання спеціалістів у сфері держзакупівель (платило управління – 2 600 гривень).

30 службовців управління освіти підвищили кваліфікацію у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України, 39 службовців пройшли тренінг «Етичне прийняття рішення». Хто, скільки і за платив – невідомо.

Усі працівники управління охорони здоров’я відвідували якісь «тематичні тренінги». У листопаді-грудні держслужбовці почергово брали участь у тренінгу «Етичне прийняття рішень». Хто, скільки і за що платить – не відомо.

4 працівники пройшли навчання у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України. Крім того, всі працівники управління беруть участь «у тематичних тренінгах та семінарах, що проходять у львівській міській раді». Фінансова інформація відсутня.

35 працівників управління соціального захисту підвищили кваліфікацію у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України, 83 службовці були скеровані на одноденні курси «Етичне прийняття рішень». Крім того, щоп’ятниці в управлінні проводяться навчальні семінари з питань професійної підготовки у соціальній сфері, які вже відвідали 240 працівників. Фінансова інформація відсутня.

2 працівники відділу у справах дітей підвищили свій професійний рівень. Де і скільки це коштувало – не повідомляється.

Держслужбовці департаменту «Євро-2012» курси підвищення кваліфікації, тематичні тренінги та семінари не відвідували.

2 службовці управління туризму пройшли курси з підвищення кваліфікації. В управлінні повідомили, що курси оплачувало управління кадрів ЛМР, проте скільки витрачено коштів – не зазначається.

88 посадових осіб структурних підрозділів ЛМР (апарат виконкому, архівний відділ, організаційне управління та секретаріат ради - авт.) пройшли курси з підвищення кваліфікації у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України.

24 працівники навчались за програмою «Комунікація», 80 держслужбовців освоювали комп’ютерну грамотність, 323 особи пройшли навчання для новопризначених працівників, працівників, призначених з кадрового резерву на вищу посаду, та працівників, які будуть зараховані до кадрового резерву у 2013-2014 роках, 57 службовців навчались менеджменту для освітян, 640 працівників прослухали лекцію на тему «Моральне прийняття рішень».

Крім того, 330 чиновників освоїли програму «Підвищення управлінської цілісності Львівської міської ради». Апарат виконкому ЛМР заплатив лише за курси з підвищення кваліфікації 16 561,03 гривні, інші заходи оплачувались «за рахунок внутрішніх ресурсів».

Варто зазначити, що Львівська міська рада у плані своєї самоосвіти витрачає не лише бюджетні кошти, а й користується грошима ЄС.

Зокрема, міжнародна спільнота фінансує єдиний в Україні проект «Підвищення управлінської цілісності Львівської міської ради». За словами начальника відділу кадрів ЛМР Галини Бордун, ЛМР залучає професійних європейських експертів, щоб отримати досвід у таких процесах, як: прозоре прийняття рішень, формування громадського суспільства, збільшення довіри до місцевої та державної влади. За 32 місяці реалізації проекту навчання повинні пройти 1300 осіб.

За словами експерта організації Governance and Integrity Netherlands Франса Джераедса, який бере участь в реалізації цього проекту, Львів – єдине місто в Україні, де проводять подібні тренінги. Експерт також спрогнозував, що за 5 років Україна із 144 місця за рівнем корупції опиниться під номером 40.

А це статистика, яку підсумував «Ні корупції!» на основі відповідей департаментів та управлінь ЛМР .

Отже, упродовж 2011-2013 років було притягнуто до дисциплінарної відповідальності 54 посадовців міськради. Двох було притягнуто до адміністративної відповідальності.
Найбільше доган було у працівників департаменту містобудування, департаменту житлового господарства та інфраструктури, управління комунальної власності та управління капітального будівництва.

Як і на яку суму підвищували кваліфікацію у Львівській обласній державній адміністрації

За рік – з 1 листопада 2012 року по 1 листопада 2013 року – кількісний склад чиновництва Львівської облдержадміністрації зріс на 38 службовців. З 723 до 761 особи.

У 2011 році, відповідно до рішення Львівської обласної ради від 05.07.2011 № 185 «Про затвердження Програми з підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування у 2011 році», ЛОДА на підвищення кваліфікації державних службовців було заплановано виділити 250,0 тис. гривень.

Усіх цих грошей на науку витратити не спромоглися - кошторисні призначення на вищезазначені цілі були затверджені в сумі 139,0 тис. гривень.

Окрім того, згідно з договором між ЛОДА та Львівським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України від 04.11.2011 № 56, у 2011 році вартість навчання 195 державних службовців склала 118,9 тис. гривень.

У 2012 році для професійного навчання держслужбовців вже розробили Обласну цільову програму фінансування підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування. Реалізовував програму Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Із затверджених у 2012 році 250 тис. гривень (рішення Львівської обласної ради від 16.03.2012 № 402), фактичні видатки становили 237 687,42 гривні.

Торік, у 2013-му, на виконання цієї Програми також було передбачено 250,0 тис. гривень (рішення Львівської обласної ради від 26.04.2013 № 733).

Згідно з розпорядженням голови ЛОДА від 05.06.2013 № 321/0/5-13 «Про організацію навчання державних службовців у Львівському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України у 2013 році», було затверджено план-графік навчання держслужбовців, апарату ОДА, структурних підрозділів ОДА та районних державних адміністрацій у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за професійними програмами підвищення кваліфікації та тематичних короткотермінових семінарів на 2013 рік.

Відповідно до цього графіку, держслужбовці ОДА ходили вчитися: за професійними програмами підвищення кваліфікації – 140 державних службовців; за програмами тематичних короткотермінових семінарів – 148 державних службовців; для участі в щорічних Рішельєвських академічних читаннях на тему «Модернізація державної служби в умовах реалізації політики європейської інтеграції» – 1 державний службовець.

Крім того, в рамках реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2013 рік (рішенням обласної ради від 11.04.2013 № 712) передбачено 30 тис. гривень на розроблення та запровадження програми з навчання державних службовців, посадовців органів місцевого самоврядування щодо залучення громадськості до процесу формування та реалізації державної і регіональної політики.

У червні 2013 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено 2 дводенних короткотермінових семінари для представників структурних підрозділів обласної державної адміністрації на тему «Залучення громадськості до процесу формування та реалізації державної і регіональної політики». У семінарах взяло участь 32 державних службовці.

Насамкінець – про чиновницьке покарання. У 2013 році до дисциплінарної відповідальності притягались 8 державних службовців, у 2012 – 14, у 2011 – 9. Кількість осіб, що вчинили адміністративні та кримінальні правопорушення, у ЛОДА не повідомили, аргументуючи відповідь тим, що це питання «не відноситься до повноважень обласної державної адміністрації».

Валентина Новицька, «Ні корупції!»