Посадовця львівського наркодиспансера затримано за вимагання хабара

Фото:rupor.sampo.ru

Фото:rupor.sampo.ru

Один із керівників Львівського державного клінічного наркологічного диспансеру вимагав та одержав 2 тис. грн. за сприяння у видачі довідки про проходження курсу лікування від наркоманії.

Про це повідомляє прокуратура Львівської області.

«На гарячому» його затримали 3 січня 2014 року працівники УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області.

«Злочинні діяння горе - лікаря кваліфіковано за ч.4 ст.368 КК України. Санкція даної статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється за процесуального керівництва прокуратури Львівської області», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Варто зазначити, львівські наркодиспансери щороку фігурують у гучних корупційних справах.

Так, у 2010 році співробітники міліції затримали старшу медсестру одного з районних наркодиспансерів Львівської області, яка викрадала ліки, призначені для хворих, і перепродувала. Вартість цих ліків на «чорному ринку» становила кілька тисяч гривень.

У 2011 році було затримано на хабарі головного лікаря-нарколога з проведення медичних оглядів на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння Львівського обласного клінічного наркологічного диспансеру. Головний нарколог області попався на хабарі в 1 тис. грн.

У 2012 році «Львівський АвтоПортал» на підставі  скарг водіїв і жителів області зробив висновок, що Інспекція ДАІ Львова разом з лікарями Львівського наркодиспансеру впродовж останніх років здійснює організовані та систематичні фальсифікації протоколів та експертиз проти водіїв.

Тобто, кримінальний бізнес фактично поставлено на конвеєр, і нікому до цього немає діла.