Українська громада за кордоном обіцяє “гостинний прийом регіоналам”

Фото: vidia.org

Фото: vidia.org

Голова Cпілки українців Португалії Павло Садоха закликає українців у всьому світі миттєво реагувати на перебування “регіоналів” за кордоном акціями засудження, а також сповіщати місцеві ЗМІ про їхню “приналежність до авторитарно-реакційного режиму”.

Таку пропозицію він висловив у листі-зверненні “Правило “Міранди” для можновладців від ПР”, повідомляє VIDIA.

“У ситуації, до якої ви довели Україну, у вас залишається право скласти свої повноваження і добровільно відшкодувати збитки, заподіяні народу України. Кожне сказане вами слово проти українського народу буде використане проти вас!”, – пише голова Спілки українців Португалії.

“В Україні вже не існує системи правосуддя, і тому захищати свою гідність та навіть і своє життя ми будемо самостійно, всіма морально і праводозволеними способами, – вважає Садоха, - Відтепер ваші фото, як анонси україно-людиноненависників будуть розповсюджуватися в українських громадах за кордоном з проханням миттєвого реагування на ваше перебування у цих країнах. Вам прийдеться буквально ховатися від своїх співвітчизників”, – пише він.

Тепер, за словами Садохи, замість «Щасливого перебування!» у аеропортах “регіоналів” буде зустрічати «Ганьба!»:

“У ваших офіційних чи приватних поїздках за кордон ви будете боятися, щоб вас не впізнали українці. Ми оперативно інформуватимемо місцеві ЗМІ про вашу приналежність до авторитарно-реакційного режиму. Відтепер ми розпочнемо легальну перевірку реєстрів прав власності на нерухомість та бізнес структур, пов’язаних з вашими іменами у країнах нашого проживання”.

Розпочати Содоха пропонує із Дмитра Святаша, який нещодавно різко висловився у бік української діаспори, назвавши її “нащадками боягузів та виродками”.

Невідомо, що більше розізлило Святоша в українській діаспорі: її монолітність з українцями в Україні і потужна підтримка ЄвроМайдану, чи репутація українських трудових мігрантів, які, на відміну від сумнівних бізнесів нардепа, «чорною», а отже, чесною працею не тільки вирішують свої економічні проблеми, але й пересилають щороку в Україну близько 7 млрд доларів США допомоги”, – пише Садоха.

Відтак, Садоха заохочує  небайдужих українців при отриманні інформації про можливе перебування Дмитра Святоша за кордоном надавати цю інформацію в українські ЄвроМайдани в Європі та інших країнах, де вони створені, для швидкого реагування і організації акцій засудження.

Нагадаємо, діаспора активно підтримує Євромайдан та передала Обамі прізвища українців для введення санкцій.