5 років неволі колишньому голові РДА

Фото: siver.com.ua

Фото: siver.com.ua

Апеляційний суд Чернігівської області задовольнив апеляцію прокуратури на вирок суду першої інстанції і визначив покарання за одержання неправомірної вигоди колишньому голові  Городнянської районної державної адміністрації Висоцькому Юрію Віталійовичу у вигляді реального позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівськоїобласті.

22 березня 2013 року посадовець отримав від представника комерційного підприємства 8 тисяч доларів США за видачу розпорядження РДА про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду 8 га земель державноївласності і був затриманий.

За цим фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України.

26 березня Висоцький з'явився на роботі, його звільнили під заставу 80 тисяч гривень. 8 квітня на офіційному сайті Президента було оприлюднене розпорядження: «Звільнити Висоцького Юрія Віталійовича з посади голови Городнянської районної державної адміністрації Чернігівської області відповідно до пункту 6 частини першої етапі 30 Закону України «Про державну службу» за порушення Присяги державного службовця».

У жовтні 2013 року Деснянський районний суд міста Чернігові визнав колишнього голову РДА винним та призначив покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі умовно з позбавлення права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарчих функцій.

25 грудня вироком Апеляційного суду колишнього посадовця засуджено до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна, позбавленням рангу державного службовця та позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарчих функцій.