Статистика боротьби з корупцією на Чернігівщині

Олег Підгайний

Олег Підгайний

З початку року правоохоронними органами області направлено до суду 35 обвинувальних актів про злочини з ознаками корупції, з яких 30 – одержання неправомірної вигоди, 4 – зловживання службовим становищем, 1 – зловживання владою.

Про це повідомив заступник Чернігівського обласного прокурора Олег Підгайний, повідомляє сайт pik.cn.ua

За його словами, серед правопорушників: 11 – представники місцевого самоврядування, 7 – держслужбовці, 5 – посадові особи – юридичні особи публічного права, 1 – депутат, 1 – працівник райдержадміністрації,1 – суддя, 1 – службовець Збройних Сил України, 1 – особа, що надає публічні послуги.

Крім того, до адміністративної відповідальності протягом 2013 року притягнуто 36 осіб. З яких 11 – представники місцевого самоврядування, 2 – посадові особи райдержадміністрації.

Торік таких було 39, у тому числі 8 – представники місцевого самоврядування, 1 – посадова особа РДА.

З початку року складено 45 протоколів про корупційні правопорушення, з них 13 – органами прокуратури, 23 – УБОЗ УМВС, 9 – відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ.

На 35 осіб накладено штрафи загальною сумою 36 тисяч гривень. Також відшкодовано 20 тисяч гривень збитків заподіяних корупційними діяннями.