Харківському активісту Івану Варченку спалили авто

Авто Харків 300Щойно під Харковом в смт.Солоницівка спалили авто активісту Євромайданів у Києві та Харкові, заступнику голови Харківської облорганізації "Батьківщини", координатору НО "Майдан" у Харківській області Івану ВАРЧЕНКУ.  Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці Ігор Пилипчук. 

Почерк той самий, що й зі знищенням авто координатора ГР "Спільна Справа" Олександра ДАНИЛЮКА. 

Пляшка котейлю Молотова в моторну частину. Тойота Кемрі Варченка вигоріла до тла, відновленню не підлягає.

За тиждень до цього, під час поїздки на Майдан до Києва Іван разом з 4-ма людьми в машині, серед яких було двоє його неповнолітніх дітей, ледь не зазнав аварії через напіввідкручені невідомими особами кріплення лівого переднього колеса його авто.

Кілька днів тому в тому ж смт. Солоницівка невідомі порізали всі колеса його автомобіля.

Вважаю низку цих обставин пов"язаними між собою, а також такими, що були здійснені за вказівкою представників влади з метою перешкодити активним політичним представникам українського протесту у здійсненні їхньої опозиційної діяльності!

Сьогодні абсолютно (!) зрозуміло, що ціла низка замахів на життя та здоров"я громадян, які відкрито опонують владі, а також знищення їхього майна - є загальним сценарієм Банкової з залякування найбільш активних учасників протестів!
Хто скаже зараз "Сталін нічєго нє знал!..", тому нічого не буде, крім вічної прописки у Павлівці, коли вся ця гидота буде виметена