За фактом нападу на ведучого ZIK відкрито кримінальне провадження за 171 статтею

1За фактом нападу на автора та ведучого програми журналістських розслідувань "Народний контроль", гендиректора медіахолдингу ZIK Дмитра Добродомова відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 171 КК України (перешкоджання професійній діяльності журналістів). Про це повідомляється на сайті ГУМВС у Львівській області.

Як повідомили в міліції, 26 грудня о 18:30 до Галицького райвідділу міліції Львова надійшло повідомлення від працівника Львівської обласної ради про те, що в приміщенні Львівської обласної ради 41-річний депутат Львівської обласної ради завдав тілесні ушкодження 36-річному львів‘янину, працівнику засобів масової  інформації.

Галицьким райвідділом міліції 26 грудня, розпочато досудове розслідування за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів.

Нагадаємо, прес-служба телеканалу ZIK повідомила, що 26 грудня депутат Львівської облради від ВО "Свобода" Йосиф Ситник напав на автора та ведучого програми журналістських розслідувань "Народний контроль", гендиректора медіахолдингу ZIK Дмитра Добродомова.

"Ми зустрілися у вбиральні і депутат Ситник накинувся на мене зі словами "Ах це ти! Давно хотів тобі…", та вдарив в обличчя", - розповів Добродомов.

Водночас Ситник заявив, що мав словесну перепалку з Добродомовим, яка відбувалася в приміщенні Львівської облради в присутності кількох свідків.

"Добродомов підійшов до мене привітатися. Я ж попросив його спершу вибачитися за матюки, які пролунали від нього на мою адресу 24 листопада 2013 року на сцені львівського Євромайдану", - сказав Ситник.

"Він попросив мене відійти поговорити в туалеті. Коли ми опинилися наодинці – він знову почав нецензурно лаятися. Я йому сказав таке: "Дмитро – ти не чоловік, з тобою немає про що розмовляти", і вийшов. Він вибіг за мною і продовжував кричати. Я пішов у протилежному напрямку", – розповів Ситник.