У Луганську два дні поспіль зривали показ фільму про Межигір’я

1У Луганську 26 грудня вдруге за тиждень зірвали показ документального альманаху «Відкритий доступ», повідомляє Радіо Свобода.

Громадські активісти, які щодня збираються біля пам’ятника Тарасу Шевченку, планували на площі показати луганчанам одну з новел документального фільму під назвою «Межигір’я», а також взяти участь у телемості з Євромайданами Запоріжжя та Івано-Франківська.

Проте, повідомляє Радіо Свобода, як і напередодні (25 грудня - ред.), невідома організація встановила на площі потужні колонки, з яких весь час звучала гучна музика. З цієї причини організатори показу перейшли у сквер імені «Молодої гвардії». Коли вони почали розгортати апаратуру, невідомий чоловік облив екран зеленкою, а через деякий час другий невідомий вилив чай на ноутбук луганських євромайданівців.

Обох хуліганів міліція затримала. Водночас до конфлікту також долучилися люди, які представлялися донськими козаками. Їхній отаман з нагайкою в руках намагався добратися до апаратури громадських активістів.

Євромайданівці заявили, що не відмовляються від ідеї влаштувати у Луганську показ фільму «Відкритий доступ» і планують зробити це незабаром.