Суддю-хабарника з Донецької області посадили на 5 років

1Апеляційний суд Луганської області 20 грудня засудив колишнього заступника голови одного з міських судів Донецької області до 5 років позбавлення волі за вимагання 15 тис. доларів хабара. Про це повідомляють “Новости Донбасса” з посиланням на прес-службу Служби безпеки України.

Екс-суддя вимагав гроші від матері підсудного за перекваліфікацію кримінальної справи стосовно її сина з незаконного викрадення транспортного засобу і підробки документів на більш м'яке - шахрайство.

Колишній суддя був затриманий співробітниками управління СБУ в Донецькій області спільно з співробітниками Генеральної прокуратури в листопаді 2010 року під час отримання частини грошей .

За матеріалами СБУ Генпрокуратура порушила і розслідувала справу за ч.2 ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу (в редакції 2001 року).

Апеляційний суд остаточно призначив засудженому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з забороною обіймати посади, пов'язані з виконанням функцій представника влади протягом двох років і конфіскував половину його особистого майна.