Чорновол пов’язує своє побиття з журналістською та громадською активністю

Чорновіл Таня 300 1Побита в ніч на 25 грудня журналістка і громадська активістка Тетяна Чорновол пов'язує напад зі своєю журналістською та громадською діяльністю. Про це вона сказала в коментарі 5-му каналу.

«У мене багато різних варіацій. Це могла бути моя робота з автомайданом, зокрема, перед цим інцидентом я була на маєтку Захарченка і була на маєтку Пшонки. Це могло бути пов'язано і з тим, що нещодавно я відкрила друге «Межигір'я» Януковича - не те, яке у нього в селі Нові Петрівці, а в Кончі-Заспі, ще шикарніше, ніж старе», - сказала Чорновол.

Нагадаємо, у ніч на 25 грудня невідомі жорстоко побили Тетяну Чорновол.

Міліція порушила за фактом побиття Чорновол кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Президент України Віктор Янукович доручив міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку та Генеральному прокурору Віктору Пшонці терміново вжити всіх необхідних заходів для розслідування побиття журналістки Тетяни Чорновол.

Міліція встановила трьох осіб, причетних до нападу на журналістку та громадську активістку Тетяну Чорновол. Двоє з них затримані.

Раніше міліція розшукувала третього нападника на журналістку Тетяну Чорновол - мешканця Києва Сергія Котенка, 1984 року народження.

26 грудня правоохоронці затримали третього підозрюваного у нападі на журналістку Тетяну Чорновол.