Янукович знову обіцяє оголосити “рішучу війну корупції”

Фото www.3dsmodels.com

Фото www.3dsmodels.com

Президент рішуче вирішив одразу ж після Нового року "зібратися з цього питання, і ставити його руба".

Янукович "не заздрить" тим корупціонерам, хто попаде, як кажуть, під ці ножиці". 

Президент України Віктор Янукович обіцяє наступного року створити гарячу лінію, за якою громадяни і підприємці зможуть повідомляти про факти корупції у владі.

"Треба оголосити рішучу війну корупції. Одразу після Нового року ми зберемося з цього питання і будемо ставити його руба", - сказав Янукович у четвер на засіданні Ради регіонів у четвер у Києві.

Він підкреслив, що мова йде, насамперед, про факти корупції серед співробітників правоохоронних і контролюючих органів. "І хто попаде, як кажуть, під ці ножиці - я їм не заздрю", - додав В.Янукович.

На переконання президента, одні з ключових проблем в Україні - порушення прав і свобод громадян та корупція. Про це він заявив на засіданні Ради регіонів в Києві у четвер, 26 грудня.

Янукович зазначив, що саме ці проблеми змушують частину громадян вимагати від влади швидких і навіть радикальних змін, тоді як інша частина розраховує на більш послідовний еволюційний шлях.

Президент зазначив, що вважає за необхідне шукати те, що об'єднає всіх, при цьому радикальні дії, на його переконання, є неприпустимими.

"Наше головне завдання, я маю на увазі завдання влади - не допустити потрясінь. Загальнонаціональний діалог повинен йти, і це принесе тільки користь, а потрясіння - вони відіб'ються, насамперед, на найбільш вразливих верствах населення", - сказав президент.

"Нам треба шукати з вами те, що нас об'єднає у державі, всіх. Бажання прискорити зміни, переламати ситуацію - буде об'єднувати. Ця енергія змін, це енергія подальших реформ, подальшої модернізації країни", - сказав голова держави.

"...Радикальні дії - це неприпустимо. Ми цього не допустимо. Будемо жити за Конституцією і за законами України", - резюмував Янукович.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна