У Луганську активісти висунули свої вимоги до міськради та спробують “відкрити доступ” до Межигір’я

1Сьогодні активісти обєднання “Громадський сектор” Луганська пікетуватили Луганську міську раду, яка на своїй сесії звітуватиме про використання бюджетних коштів у минулому році та плануватиме програми та витрати міста на майбутнє.

Громадськість вимагає від влади конструктивного діалогу, залучення небайдужої спільноти до процесів самоврядування, припинення використання бюджетних коштів для провладних мітингів та агітаційних заходів Партії регіонів, дотримання права луганчан на мирні зібрання, а також припинення інформаційної блокади комунальними та провладними ЗМІ Луганського Євромайдану.

Крім того, сьогодні о 18:00 на площі Героїв ВВВ, біля пам’ятника Т. Шевченку “Громадський сектор” вдруге спробує показати новелу "Межигір’я" з кіноальманаху "Відкритий доступ". Перша спроба була зірвана 25-го грудня, коли на заявлене для перегляду фільму місце за годину до заходу було встановлено потужну звукопідсилюючу апаратуру, яка заглушила площу Героїв ВВВ та парк за площею піснями "День победы" та "Луганщина - песня моя". Організаторами антимайдану виступила ПСПУ, а участь взяли близько 15 осіб. Антимайданівці тримали в руках плакати з прізвищами громадських діячів, які беруть активну участь в Луганському Майдані. Зокрема, активістів називали іноземними агентами, а "євромайданівців" - содомітами.

Кіно подивитись не вдалося, проте Луганський Євромайдан відбувся, активісти висловили свою підтримку побитим напередодні Тетяні Чорновол та Дмитру Пилипцю, підписали звернення до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з вимогою піти у відставку та здали свої відбитки пальців міністру, лишивши їх на мапі України та позначивши таким чином міста, де чиниться тиск на активістів Євромайдану.