СБУ відмовляється оголошувати список осіб, яким в листопаді-грудні заборонили в’їзд в Україну

1Служба безпеки України не має наміру оголошувати список осіб, яким в листопаді-грудні поточного року заборонили в'їзд в Україну. Про це Українським Новинам повідомила прес-секретар відомства Лада Сафонова.

"Нам заборонено оголошувати імена цих людей, а також кількість скільки їх... але вони не зі списку депутата Царьова, я вас запевняю", - заявила вона.

Сафонова зазначила, що ці громадяни, яким заборонили в'їзд, самі можуть зробити відповідну публічну заяву з цього приводу, а також оскаржити в суді рішення СБУ.

СБУ повідомляє, що в листопаді-грудні відповідно до п. 1 ст. 13 закону "Про правовий статус іноземців" в інтересах забезпечення національної безпеки було приємно рішення про тимчасову заборону в'їзду в Україну ряду іноземних громадян.

У відомстві підкреслюють, що рішення приймалося окремо по кожному іноземному громадянину з метою забезпечення державою захисту свого суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України.

Нагадаємо, народний депутат від Партії регіонів Олег Царьов заявив про заборону МЗС і СБУ в'їзду в Україну екс-президенту Грузії Михайлу Саакашвілі і ще 35 іноземцям зі складеного ним списку.

Міністр закордонних справ Леонід Кожара заявляє, що МЗС не розглядав звернення Царьова з пропозицією заборонити в'їзд в Україну 36 іноземцям.