Підполковника Державної служби з надзвичайних ситуацій затримали за хабар

1Начальника відділу ліцензування та нагляду за ліцензійною діяльністю Державної служби з надзвичайних ситуацій затримали за отримання хабара. Чиновник вимагав перераховувати гроші у "благодійний фонд". Про це повідомляє ТСН з посиланням на прес-службу ГУМВС України в місті Києві.

Як повідомили в міліції про підозрілі дії чиновника, який є підполковником цивільної оборони ДСНС, у міліцію повідомив житель Одеси. За його словами, повідомлення посадовця щодо необхідності внесення 12 тисяч гривень у якийсь благодійний фонд більше нагадувало банальне вимагання, аніж законну необхідність оплати послуг. Сумнівну квитанцію, яку йому для цього надав чиновник, заявник також відніс у міліцію.

У ході розслідування було виявлено, що у Державній службі з надзвичайних ситуацій був створений Благодійний фонд зміцнення пожежної техногенної безпеки. Туди надходили кошти громадян, які з метою розвитку власного бізнесу вимушені були перераховувати гроші за отримання ліцензій, інших послуг та дозволів, які лежать у площині діяльності ДСНС.

Частина перерахованих грошей залишалася у фонді та використовувалася за призначенням – на розвиток і підтримку підрозділів вищевказаного міністерства. А інша частина прямувала до "кишень корупціонерів".

Відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 4 статті 368 Кримінального Кодексу України "Одержання хабара", чиновника затримано.