На співорганізатора харківського Євромайдану напали з ножем (відео)

На співорганізатора харківського Євромайдану напали з ножем Фото УНІАН

На співорганізатора харківського Євромайдану напали з ножем
Фото УНІАН

У Харкові співорганізатор місцевого Євромайдану Дмитро Пилипець заявляє про скоєння на нього нападу.  

Як повідомив кореспондентові УНІАН сам Пилипець, напад стався у вівторок  близько 21:00 неподалік будинку №29 по вулиці Іванова в центрі міста.

Активіст зазначив, що напад стався, коли він один повертався додому, нападників було двоє.

Він додав, що нападники нічого не казали та нічого не вимагали.

За словами Пилипця, нападники розпилили в обличчя сльозогінний газ, завдали ударів в тулуб та обличчя, а також завдали ножове поранення стегна.

«У мене численні забої обличчя з крововиливами, рук, ніг, а також ножове поранення стегна», - сказав Пилипець.

Активіст наголосив, що «швидка допомога» не приїздила на місце виклику понад 20 хвилин, тому він вирушив до лікарні самостійно.

Співорганізатор харківського Євромайдану, громадський діяч Дмитро Пилипець розцінює напад на нього, що стався вчора, 24 грудня, як замах на вбивство.

Про це в коментарі сказав сам Пилипець, передає УНІАН.

Він наголосив, що у лікарні медики виявили в нього 12 колото-різаних поранень.

"Лікарі діагностували множинні колото-різані травми задньої поверхні стегон, сідниць і правого передпліччя, а також численні забої по всьому тілу. Глибина порізів від 0,5 см до 2,5 см", - сказав Пилипець.

За словами активіста, лікарі зашили та обробили поранення, його стан – середньої тяжкості.

"Стан середньої тяжкості, слабкість, ноги малорухомі. Там, де рани, - виражена слабкість", - сказав Пилипець.

Активіст зазначив, що вчора після нападу до лікарні приїжджали представники міліції та прокуратури. Пилипець наголосив, що вчора він написав заяву про скоєння злочину, також його опитали як постраждалого. За його словами, за фактом нападу були відкриті два кримінальних провадження.

Пилипець висловив переконання, що нападники хотіли завдати йому травми, несумісні з життям, оскільки намагалися поцілити ножем у шию. Саме тому активіст вважає, що вчинено замах на вбивство, а не хуліганські дії.

"Під час нападу вони не тільки різали стегна, сідниці, а цілеспрямовано били в голову. Я коли захищав обома руками голову, вони намагалися поцілити ножем мені в шию, на передпліччі залишилися поранення. Це вже розцінювати як хуліганство не можна", - підкреслив Пилипець.

Активіст зазначив, що пов’язує напад із активною участю в організації харківського Євромайдану.

У свою чергу депутат Харківської облради, координатор регіонального Штабу національного спротиву Іван Варченко повідомив, що кримінальні провадження за фактом нападу на Пилипця відкриті за ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) та ст. 296/4 (хуліганство з використанням холодної зброї) Кримінального кодексу України.

Офіційного коментарі міліції на цей час отримати поки не вдалося.

 УНІАН