Депутата облради-активіста євромайдану хочуть посадити під домашній арешт

Ігор Гузь. Фото з Фейсбука

Ігор Гузь. Фото з Фейсбука

Активіста Євромайдану Ігоря Гузя заблокували представники прокуратури та МВС.

Про це Гузь написав у своєму Facebook у п’ятницю вранці.

"Тільки що, слідча група працівників прокуратури та МВС перепинила мене біля власного помешкання та в грубій формі заблокувала мій автомобіль", - написав він. 

За його словами, йому вручили "цілу купу документів":

- повідомлення про підозру, обвинувачують мене у правопорушеннях за статтями ч. 2 ст. 296, 295, 341 КК України – це хуліганство, заклики до підпалів, погромі тощо та захоплення будівель.

- клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту строком на два місяці, заборонивши мені цілодобово залишати місце мого проживання.

- повістку про виклик до слідчого на 15:00 23 грудня 2013 року. м. Луцьк, вул. Винниченка, 11

Годину тому (14.30), під час проведення сесії Волинської обласної рад, мене перепиняють ці двоє, як виявилося слідчі покуратури. Без ґрунтовного пояснення намагаються вручити мені повістку на допит у якості свідка. Пробують відзняти на відео ніби мою відмову. При тому хотіли викликати на допит саме на сьогодні, хоча закон дає три дні на такі справи...

Вирішив залучити до процесу спілкування своїх колег, депутатів-опозиціонерів. На цьому сесійне засідання і закінчилося)

Як виявилося, прокурори хочуть заслухати наші аргументи стосовно блокування роботи Волиньради працівниками МВС під час минулого сесійного засідання.

Нагадаю, що тоді працівники міліції не пропускали на сесію депутатів, їхніх помічників, журналістів та представників громадськості. Вдавалися до грубої сили по відношенню до окремих депутатів з фракції ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода".

Піду і буду свідчити...

p.s. Саме сьогодні звернувся до керівників обласних підрозділів МВС та Прокуратури, аби п. Терещук та п. Парака не ганьбили мундирів та написати заяви на звільнення. Таким не місце у нас на Волині.

Далі буде)

Світлина: Годину тому, під час проведення сесії Волинської обласної рад, мене перепиняють ці двоє, як виявилося слідчі покуратури. Без ґрунтовного пояснення намагаються вручити мені повістку на допит у якості свідка. Пробують відзняти на відео ніби мою відмову. При тому хотіли викликати на допит саме на сьогодні, хоча закон дає три дні на такі справи...Вирішив залучити до процесу спілкування своїх колег, депутатів-опозиціонерів. На цьому сесійне засідання і закінчилося)Як виявилося прокурори хочуть заслухати наші аргументи стосовно блокування роботи Волиньради працівниками МВС, під час минулого сесійного засідання.Нагадаю, що тоді працівники міліції не пропускали на сесію депутатів, їхніх помічників, журналістів та представників громадськості. Вдавалися до грубої сили по відношенню до окремих депутатів з фракції ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода".Піду і буду свідчити...p.s. Саме сьогодні звернувся до керівників обласних підрозділів МВС та Прокуратури, аби п. Терещук та п. Парака не ганьбили мундирів та написати заяви на звільнення. Таким не місце у нас на Волині.Далі буде)

Як відомо, у четвер Верховна Рада проголосувала за закон про реабілітацію всіх затриманих під час євромайдана ті про закриття кримінальних справ.

Закон набуде чинності пілся того, як його підпише президент Віктор Януковича, а після цього опублікують Голос України та Урядовий кур’єр.