Оголошується набір на навчання громадських спостерігачів

1Центр громадянських свобод оголошує постійний набір до групи громадського спостереження “ОЗОН”, повідомляється на сайті організації.

Що таке громадський контроль і громадське спостереження? Чи доречні вони в українській ситуації? Які функції монітора та якими є правила його діяльності? Як стати спостерігачем?

На всі ці запитання можна отримати відповідь під час інформаційної зустрічі, яку проведуть представники групи спостереження «ОЗОН».

Інформаційна зустріч складатиметься з двох частин:

1. Теоретична, яка дасть розуміння про те, що таке громадський моніторинг та навіщо він потрібен, хто такі - «група громадського спостереження «ОЗОН».

2. Практична. Вона дасть можливість на власному досвіді переконатися в тому, яка це важлива справа – громадське спостереження. "Підемо моніторити Євромайдан та судові процеси над його учасниками!", - закликають організатори.

Зголоситися до «ОЗОНу» можна в будь-який момент, заповнивши невелику анкету. Зустрічі анонсуватимуться на сторінці «ОЗОН» у Facebook, де повідомлятимуться всі деталі тим, хто заповнив анкету, після набору групи людей достатньої для тренінгу.

Дізнатись більше про моніторинг та прийти з конкретними запитаннями можна, почитавши посібник, підготовлений експертам групи громадського спостереження «ОЗОН».

Довідка. Група громадського спостереження «ОЗОН » - добровільне об'єднання активних громадян - передусім, громадських активістів, юристів, журналістів, які усвідомлюють важливість якісного громадського контролю за державними органами, а також за ключовими процесами, які відбуваються на лінії зіткнення суспільства та держави або людини та держави, зокрема, під час мирних зібрань та судових процесів. За результатами спостережень «ОЗОНівці» оприлюднюють висновки та рекомендації.