ГУБОЗ та ГПУ перевіряють, чи брали керівники Сумської митниці хабарі

1

17 грудня слідчі Генеральної прокуратури та ГУБОЗ МВС України проводили слідчі дії в приміщенні Сумської митниці Міндоходів відносно керівників Сумської митниці Міндоходів щодо можливого факту одержання неправомірної вигоди від суб’єкта підприємницької діяльності за надання певних послуг.

Про це повідомляє Данкор з посиланням на прес-службу Головного управління Міндоходів у Сумській області.

“В структурі Міндоходів у Сумській області діє підрозділ Управління внутрішньої безпеки, яке здійснює боротьбу з корупцією та виявляє факти посадових злочинів працівниками відомства”, – прокоментував ситуацію начальник управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Сумській області Віталій Костюк.

За його словами, Міндоходів вчасно реагує на всі сигнали, які надходять щодо проявів корупції та отримання хабарів.

“На жаль, це не перший викритий випадок правоохоронними органами відносно працівників Сумської митниці. Але у Міністерства є всі важелі впливу на недобросовісних працівників”, - зазначив Костюк.

Як повідомили в прес-службі Головного управління Міндоходів у Сумській області, за січень-листопад поточного року управлінням внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Сумській області перевірено 51 звернення від фізичних та юридичних осіб щодо можливих неправомірних дій працівників ГУ Міндоходів.

З початку року за матеріалами службових перевірок та розслідувань проведених працівниками УВБ відкрито 5 кримінальних проваджень відносно працівників митниці.

Для виявлення передумов і обставин щодо можливих протиправних дій з боку працівників Міндоходів, управлінням внутрішньої безпеки проведено 145 службових перевірок та розслідувань. За їх результатами до дисциплінарної відповідальності притягнуто 58 та звільнено 6 осіб, винесено 71 офіційне застереження".