Чиновницю Херсонської ОДА звинуватили в розтраті бюджетних коштів

1Прокуратура Херсонської області під час перевірки використання грошей Фонду охорони навколишнього середовища виявила великі розтрати з боку Комунального закладу капітального будівництва. Про відповідні порушення бюджетного законодавства прокуратура Херсонської області направила подання до Херсонської облради, повідомляє Херсон Онлайн.

Виявилося, що згадана установа під керівництвом Ірини Соловйової допустила серйозні порушення при реконструкції очисних споруд в смт. Чаплинка. Зокрема, на реконструкцію з обласного бюджету виділили 1,2 млн. грн. У першу чергу, ці гроші повинні були використовувати на підготовчі роботи. Замість цього установа купила 4 установки глибокого очищення стічних вод. Більш того, з 2011 року ці установки зберігалися в неналежних умовах, через що зараз їхня якість значно погіршилася.

Також Комунальний заклад нібито купив обладнання у одного з ПП, але прокуратура виявила деякі розбіжності на суму 22,5 тис. грн. За документами, на ці гроші була куплена шафа, але її під час перевірки так і не виявили.

Крім того, в ході самої реконструкції теж були виявлені серйозні порушення, які призвели до зайвих витрат бюджетних грошей в сумі 51,2 тис. грн.

Водночас керівник Комунальної установи жодного разу не спромоглася перевірити, чи в порядку документація та чи виконуються вимоги законодавства. У зв’язку з цим, 17 грудня рішенням сесії облради, Соловйовій було оголошено догану.