На Харківщині чиновницю спіймали на хабарі у 47 тис грн

1На Харківщині викрили жінку-посадовця, яка вимагала та отримала 47 тис. грн. неправомірної вигоди. Про це повідомляє Тиждень з посиланням на Головне управління МВС в Харківській області.

"Спеціаліст-землевпорядник однієї з селищних рад Харківської області оцінила свої послуги  з підготовки документів до сесії ради та сприяння позитивного рішення про виділення земельних ділянок під забудову на адміністративній території селищної ради  в 47 тис. грн", - повідомили в міліції.

У рамках кримінального провадження факт отримання жінкою грошей від харків’янина було задокументовано в її службовому кабінеті працівниками Державної служби боротьби з економічними злочинами Ленінського РВ.

Речові докази вилучені.

Посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ, що карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі спеціальною конфіскацією та з конфіскацією майна.