Єдина мова, яку розуміє українська влада, це є мова торгу

Джеймс Шерр - один із провідних міжнародних експертів з питань пост-радянських країн

Джеймс Шерр - один із провідних міжнародних експертів з питань пост-радянських країн

Єдина мова, яку розуміє українська влада, це є мова торгу. І ЄС абсолютно правильно припинив ці "торги", тому що вони можуть лише зашкодити Україні.

Є сподівання, що українське керівництво є достатньо раціональним, аби зрозуміти, що коли воно стане більш залежним від Москви і більш уважним до побажань Володимира Путіна, який хоче, аби Євромайдан було знищено, ситуація для них (представників української влади - Ред.) погіршиться, а не покращиться.

 Але до цього часу вони були глухими до усіх зовнішніх закликів. Не треба недооцінювати, скільки зусиль на усіх рівнях, включно із найвищими, було докладено, аби показати українській владі, що насправді відбувається. І висновок, до якого дійшли усі (представники ЄС - Ред.), полягав у тому, що вони говорять із колодою, що ця дискусія є абсолютно даремною.

Подивіться: найбільш зайняті і високопоставлені керівники ЄС посеред найсерйознішої економічної кризи, яку тільки бачила Європа, вклали надзвичайно багато енергії в Угоду про асоціацію з Україною, але, врешті-решт, нічого не досягли.

Джеймс Шерр. ВВС Україна