Правова допомога постраждалим від неправомірних дій міліції на Євромайдані

Лого з сайту eurozahyst.org

Лого з сайту eurozahyst.org

На базі юридичних служб трьох політичних сил: Політичної партії "УДАР Віталія Кличка", Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" та Всеукраїнського об'єднання "Свобода" створено Координаційний центр правового захисту Штабу національного супротиву для надання необхідної правової допомоги мітингувальникам.

Координаційний центр правового захисту Штабу національного супротиву працює в безперервному режимі та готовий надавати безоплатну фахову юридичну допомогу постраждалим від неправомірних дій працівників правоохоронних органів.

Особи, яким було нанесено тілесні ушкодження та побої працівниками спецпідрозділу «Беркут» під час масових акцій у місті Києві на підтримку Євроінтеграції, можуть звернутися до Координаційного центру для отримання правової допомоги при складанні заяви про вчинення злочину працівниками правоохоронних органів.

Адвокати, які долучилися до роботи Координаційного центру, також допоможуть скласти позовні заяви до суду для відшкодування матеріальної або моральної шкоди неправомірними діями працівників правоохоронних органів. Наприклад, у разі пошкодження майна (фото-, відеотехніки, мобільних телефонів і т. п.), заподіяння шкоди здоров’ю, тощо.

Усім потерпілим забезпечується представництво їх інтересів у судах фаховими адвокатами.

Також правозахисники Координаційного центру надають юридичні консультації щодо порядку вчинення дій при спілкуванні з правоохоронними органами, в тому числі – під час проведення слідчих дій, а по можливості супроводжують потерпілого у таких ситуаціях.

Повідомляємо, що Центр працює цілодобово. Ви можете звернутися для отримання необхідної юридичної допомоги зателефонами: 

(044)-220-17-71

068-717-09-82

068-717-09-63

063-753-13-45

063-127-63-50

Електронна адреса Центру: eurozahyst@gmail.com

Web: http://eurozahyst.org

Громадська приймальня Координаційного центру, куди громадяни можуть звернутися безпосередньо, знаходиться за адресою: м. Київ, провулок Тараса Шевченка, 18/19, (біля Майдану Незалежності), громадська приймальна народних  депутатів України Петренка П.Д., Махніцького О.І., Карпунцова В.В., тел.: 044-278-26-94

Однією з функцій Центру є координація надання правової допомоги, відтак, просимо адвокатів-волонтерів, які бажають долучитися до роботи Центру звертатися за телефонами:

063-127-63-29

066-704-83-17

Одночасно, звертаємось до усіх небайдужих громадян, які стали свідками свавілля працівників правоохоронних органів під час мирних масових акцій, а також до тих, які мають матеріали фото- та відеофіксації цих подій, надавати таку інформацію до Координаційного центру.

Сайт правової підтримки учасників Євромайдану