Правовий моніторинг Євромайдану. Приєднуйся!

Фото: ccl.org.ua

Фото: ccl.org.ua

У сьогоднішніх критичних умовах група громадського спостереження «озон» звертається до вас із проханням об'єднати зусилля для забезпечення максимальної безпеки учасників євромайдану та практичного втілення ідеї громадського контролю за дотриманням свободи мирних зібрань та права на справедливий суд.

Зараз кожен зацікавлений в тому, щоб міліція та судді зрозуміли: є люди, які спостерігають за діями правоохоронців та судовими процесами, оцінюють їх з точки зору законів та міжнародних стандартівтта фіксують кожне правопорушення. І вони не уникнуть відповідальності, бо влада змінюється, а зроблені ними діяння залишаються.

 Саме тому закликаємо приєднатися до моніторингу Євромайдану та судових процесів за участі його учасників.

 ІНФОРМЗУСТРІЧ, на якій можна познайомитися з діяльністю групи громадського спостереження «ОЗОН» та пройти інструктаж, як проводити моніторинг зібрань та судових процесів, ВІДБУДЕТЬСЯ О 14:00 8 ГРУДНЯ.

Місце повідомимо відібраним учасникам.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ЗА ПОСИЛАННЯМ   ДО 18:00 7 ГРУДНЯ.

 За додатковими питаннями звертайтеся до координаторки групи громадського спостереження «ОЗОН», Валерії Рибак за тел. 050 41 12 047.

Довідково: «Група громадського спостереження «ОЗОН» - це ініціатива Центру Громадянських Свобод (ЦГС), спрямована на формування та підготовку груп молодих людей по всій країні, які здійснюють систематичне спостереження за мирними зібраннями та оприлюднюють висновки й рекомендації за їх підсумками.

Іх завдання - фіксація мирних акцій, допомога у встановленні цивілізованих контактів між демонстрантами й правоохоронцями та допомога у нейтралізації конфліктів. Наразі відбувається розвиток моніторингу в судах.

 «ОЗОН» об'єднує людей, зацікавлених у розвитку систем цивільного контролю за владою в Україні.

Детальнішу інформацію Ви можете знайти за посиланнями:

http://ccl.org.ua/activities/hr/ozon/

https://www.facebook.com/groups/ozon.civil.watch/

http://vk.com/ozon_civil_watch