Transparency International: віднині контакти з українською владою неможливі

Фото:http:3oko.com.ua

Фото:http:3oko.com.ua

Українське представництво Transparency International глибоко обурене тим, як зухвало українська міліція розігнала Євромайдан у ніч на суботу 30.11.2013 року та як зухвало було порушені конституційні права і свободи кожного з тих, хто живе у цій державі.

Було зроблено це від імені української влади, яка вже традиційно у рейтингах Transparency International займає останні місця і спричиняє те, що Україна є однією з найкорумпованіших країн не тільки Європи, але й усього світу.

Саме тому ми, Transparency International Україна, говоримо не тільки про своє глибоке обурення, не тільки про те, що ми не можемо прийняти такий стан речей, а й про те, що ми не бачимо можливими контакти і взаємодію з владою, яка є надзвичайно корумпованою, непослідовною та авторитарною у своїх діях.

Ми повідомляємо, що Transparency International Україна не залишить поза увагою ситуацію, що трапилася, і буде вживати всіх можливих національних та міжнародних заходів для того, аби це не минулося людям, які віддали злочинний наказ на розігнання мітингу.

Тримайтеся, ми з вами. Україна - це європейська країна!

Transparency International