Не чекай команди – готуйся

Павло Жовніренко. Фото з Фейсбука

Павло Жовніренко. Фото з Фейсбука

Оце подумав, накидав базову мінімалку для тих, хто збирається на Майдан, але чекає команди.

Доки вона надійде – можна й треба діяти самому.

Доповнення і пропозиції вітаються).

ЩО ТИ МОЖЕШ І МАЄШ РОБИТИ 22-23 ЛИСТОПАДА, НЕ ЧЕКАЮЧИ ЖОДНИХ КОМАНД ЧИ СИГНАЛІВ:

Для киян:

1.Вирішити всі нагальні питання на роботі і в сім’ї для забезпечення безпроблемності протягом твоєї тижневої відсутності.

2.Передивитися і, в разі необхідності, привести до ладу теплі речі, дощовик, намет, каремат.

3.Зідзвонитися або списатися з близькими друзями – киянами, скласти реєстр адрес та кількості людей, які кожен з вас зможе приймати в себе на ніч.

4.Зідзвонитися або списатися з близькими друзями – не киянами, запропонувати можливість поселення, дати телефон і адресу.

Для некиян:

1.Вирішити всі нагальні питання на роботі і в сім’ї, скомплектувати похідну валізку з комплектами білизни, теплим одягом, забезпечити фінансування своєї поїздки до Києва та перебування там протягом тижня.

2. Зідзвонитися або списатися з близькими друзями – киянами, скласти реєстр їхніх пропозицій з кількості людей, які кожен з них зможе приймати в себе на ніч.

3. Зідзвонитися або списатися з близькими друзями –земляками, скоординувати час виїзду на Київ і вид транспорту, узгодити місце поселення кожного.

Для всіх:

1. Організуватися в компактні групи. Члени однієї групи – кияни й не кияни, що зідзвонювалися або списувалися між собою і узгодили питання приїзду й поселення.

Члени однієї групи можуть ночувати в різних частинах Києва, але на акції знаходяться разом і координуються керівником групи і (для безпеки) парою-трійкою його заступників.

2. З 24.11.13 бути в Києві на Майдані.

3. Під час акції діяти за обставинами, але в одному напрямку і з однією метою: ніяких розворотів на схід.

Павло Жовніренко, Фейсбук