Національне бюро розслідувань. Бути чи не бути?

Corrupt 2 300У 2006 році Україна приєдналась до Групи держав проти корупції (GRECO), тим самим взявши на себе зобов’язання виконувати усі рекомендації цього органу.

Ще у 2011 році у висновках і рекомендаціях GRECO Україні було обумовлено створення єдиного антикорупційного органу як одної з основних передумов входження нашої країни до великої родини європейських країн (ЄС).

Приємно констатувати, що новий Кримінально-процесуальний кодекс передбачає  створення Національного бюро розслідувань, яке повинно розслідувати злочини, вчинені державними службовцями високого рангу, а також працівниками міліції та прокуратури.

Прикінцевими  положеннями  КПК  передбачено, що Бюро повинно бути створено протягом 5 років. Зараз ці функції переважно здійснює прокуратура.

Втім, досі нема концептуальної визначеності щодо принципів створення нового органу: його підпорядкування, комплектування, компетенції (всі злочини, як передбачено КПК, чи лише окремі,  наприклад, корупції та катування) тощо.

Про НБР в Україні говорять з 1993 року. Згідно з Указом президента від 24 квітня 1997 року, підписаного Леонідом Кучмою, НБР було навіть майже створено.

Ця структура повинна була займатися досудовим розслідуванням особливо важливих кримінальних справ, пов'язаних з корупцією у вищих ешелонах влади.

У 1997-му Леонід Кучма доручив урядові вирішити питання матеріально-технічного забезпечення НБР, включивши відповідну статтю витрат у бюджет-1998.

Але в результаті все так і залишилося існувати на папері, а Конституційний Суд України за поданням 45 народних депутатів розглянув питання про нову структуру і визнав Указ президента таким, що не відповідає Основному Закону. Створення подібних державних органів, на думку суддів, повинно проводитися законами, а не указами.

Наступна влада також була «перейнялася» цією проблемою. В 2008 році Керівник Служби Безпеки України В.Наливайченко зазначив, що на сьогоднішній день боротьбою з корупцією займаються всі правоохоронні органи. А це у свою чергу  породжує корупцію.

"Національне Бюро Розслідувань  не повинно бути підпорядковано якомусь конкретному відомству, а має бути незалежним органом. Зараз проект закону знаходиться в парламенті і найближчим часом буде переданий президенту", - резюмував Наливайченко.

Необхідно відзначити, що Президент України Віктор Ющенко в цей же час заявляв, що створення цього органу викликане вкрай незадовільним станом боротьби з корупцією.

Передбачалось, що бюро буде створене на базі управління "К" СБУ. Створення НБР планувалося здійснити в комплексі з судовою реформою та реформуванням прокуратури.

Наступний Президент (Янукович) відразу після обрання також акцентував увагу на необхідності боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади.

Він висловив упевненість, що в Україні буде створена антикорупційна служба розслідувань за європейським зразком.

Варто відзначити, що Віктор Федорович виявляв певну послідовність. Вперше він заявив про необхідність створення НБР під час передвиборної президентської кампанії в 2004 році, пояснивши, що цей орган необхідний «для наведення порядку і встановлення панування закону».

Проте станом на сьогодні не відпрацьовано жодної концепції та відповідного законодавства, які б могли нам дати чітке уявлення про структуру, функції, завдання та повноваження такого органу в Україні.

Єдине, у чому збігаються думки експертів, так це в тому, що Бюро не буде створено протягом найближчих двох років (до Президентських виборів- 2015).

А як в інших країнах?

Польща:

Центральне антикорупційне бюро (CBA) - польська служба по боротьбі з корупцією в державному та приватному секторі. Заснована з липня 2006-го, згідно із законом, прийнятим за ініціативою правлячої тоді партії «Право і справедливість».

Голова відомства призначається на чотирирічний термін.

Бюро розслідує злочини, пов'язані з корупцією, у відношенні державних органів (місцевих і центральних), системи правосуддя, виборчих кампаній, громадського порядку, економічної сфери, фондовій біржі. А також злочини проти держави щодо фінансування політичних партій, системи оподаткування, реєстрації пожертвувань.

Крім цього, CBA контролює розкриття та протидію правопорушенням держчиновників, дотримання законодавства у сфері приватизації, державних тендерів, управління бюджетними коштами, концесіями та ліцензуванням. Польське антикорупційне відомство підпорядковується парламенту, прем'єр-міністру та президенту..

Латвія:

Бюро по запобіганню та боротьбі з корупцією (KNAB) є установою державного управління, що знаходяться у віданні Кабінету міністрів Латвії.

Для Бюро встановлені конкретні функції по запобіганню та боротьбі з корупцією.

KNAB розпочало свою діяльність 10 жовтня 2002 року. Загальна кількість працівників - 145.

Начальника KNAB призначає строком на п'ять років та звільняє з посади парламент за рішенням уряду.