У суботу протестуємо проти незаконної забудови. Анонс

Vidradnyy 300У суботу, 16 листопада, о 15:00 відбудеться акція протесту проти незаконної забудови у Києві по  вул. Героїв Севастополя, 35 (карта додається).
Менше місяця тому тут розпочалось незаконне будівництво житлового комплексу,  яке знищує частину Відрадного парку, впливає на витоки річки Либідь і найближчі озера.

За цей час місцеві мешканці неодноразово блокували в’їзд і виїзд з будівельного майданчика,  допоки забудовник не найняв «Тітушок», які брутально нападали на жінок, бабусь, одну з яких після інциденту забрала "швидка".
Місцева громада налаштована досить радикально і готова захищати свій мікрорайон всіма законними методами.

Варто зазначити,  що забудовник не показує жодних документів і відмовляється спілкуватися з представниками громади.

З поданих звернень і запитів випливає, що у забудовника є проблеми з документами. Так з’ясувалось, що  йому не видавились містобудівні умови та обмеження, а проект не проходив експертизу. Це є грубе порушення всіх можливих норм законодавства в будівництві.

Фото зі сторінки Тамари Шевчук у ФБ

Фото зі сторінки Тамари Шевчук у ФБ

Будівництво багатоповерхового комплексу знищить і так вже наполовину зруйнований Відрадний парк, негативно вплине на акваторію річки Либідь. Також зовсім поряд розташований центр дітей та юнацтва, який майбутня камяна брила просто задавить і погіршить інсоляцію приміщень дітей.

В суботу, 16 листопада, о 15:00 місцеві мешканці планують провести акцію протесту проти дій забудовників. На мітинг запрошуються громадські активісти.

Tamara Shevchuk