Міністерство Табачника вкотре спровокувало бунт – тепер серед школярів, їх батьків та вчителів

Фото ru.tsn.ua

Фото ru.tsn.ua

В українських школах терміново готуються до нової перевірки знань від Міністерства освіти, що для учнів 5 та 10 класів розпочнеться за 3 доби і триватиме місяць, йдеться у сюжеті ТСН

Вчителі не знають, як втиснути нові тестування в і без того щільний робочий графік.

Учні ж не знають, як терміново підготуватись до контрольних за 12 предметами за програмою останніх років, а батьки готуються викладати гроші за додаткові збірки завдань.

У більшості українських шкіл такими новими контрольними і новаціями від Міносвіти обурились. Батьки, аби захистити дітей від марних, на їхню думку, перевірок збирають підписи до Міністерства з проханням скасувати додаткові зрізи знань.

"Лист до Міністерства з прохання відмінити моніторинг, бо це не має доцільності - діти і так щоразу проходять підсумкові атестації. До моніторингу всім учням слід іще й підготуватися, зокрема отримати зразки ймовірних завдань. Їх не роздають у школах, їх треба купити", - обурюються батьки.

В освітньому комітеті парламенту вважають: хтось гарно заробить на такій перевірці. А у Міносвіти кажуть - хочуть поліпшити рівень знань, і нікого не примушують купувати книжки, адже на їхньому сайті ці завдання можна роздрукувати безкоштовно.

У більшості містечок і селищ України Інтернетом удома можуть похвалитися не всі. Учителі ж неофіційно зізнаються, що в терміновому порядку міняють шкільні графіки.

ТСН