Єфремов не вважає виграні мільярдні тендери компаніями своєї родини власним бізнесом

Efremov 300Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що займався бізнесом лише вісім років після розвалу Радянського Союзу.

Про це він заявив в інтерв’ю ЛІГАБізнесІнформ, повідомляє Український Тиждень.

«Бізнесом я займався вісім років після розвалу Радянського Союзу. Залишив його відразу ж після запрошення на роботу до Луганської обладміністрації. І в 2005 році (після помаранчевої революції, - Ред.) протягом двох років мене перевіряли з пристрастю - нічого не знайшли, тому що ніякого бізнесу і немає. Якби знайшли, думаю, ми б з вами зараз не говорили. Але я розумію, до чого ви ведете...», – заявив Єфремов.

На уточнення, що його підприємства регулярно виграють конкурси з державних закупівель, лідер фракції ПР зазначив:

«У мене немає ніяких підприємств. А вся неправдива інформація на цей рахунок, особливо в інтернеті, з'явилася у свій час з подачі Костянтина Жеваго - я говорив про це відкрито і не один раз. І до цього звик».

Видання "Наші гроші" неодноразово повідомляло про тендери, які виграють компанії з групи голови фракції ПР Олександра Єфремова. Зокрема, в 2011 році фірми Єфремова отримали підряди на 1,87 млрд грн. А лише за перші місяці 2012 року ця група отримала підряди на суму 348,57 млн грн.

УТ