«Перепис населення України 2016» вже вилився у понад 200 мільйонів гривень

Малюнок zakarpattya.net.ua

Малюнок zakarpattya.net.ua

Постановою Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 р. N 581-р було призначено проведення Всеукраїнського перепису населення на 2010 рік. Протягом наступних кількох років перепис переносили на пізніші строки і в підсумку зупинились на 2016 році.

Проте багато експертів висловлюють думку, що і в зазначеному році перепису не буде.

 Але незважаючи на це, можновладці вже встигли провести з десяток тендерних закупівель і «під шумок» роздерібанити колосальну суму бюджетних коштів, прикриваючись вищезгаданою Постановою.

Прикро, але багато закуплених товарів і послуг не буде використано в 2016 році під час «ймовірного» перепису (це якщо вони взагалі закуповувались і передавались на баланс Держкомстату). З нищезазначеного переліку, ви зможете подивитись, на що саме було «витрачено» гроші платників податків і хто саме став переможцем торгів.

Бачимо, що  було придбано сотні комплектів морально застарілої (станом на сьогодні) комп’ютерної техніки і програмного забезпечення, тисячі комплектів канцтоварів (ручки, блокноти) та дермантинових портфелів, а також ще десятки найменувань вже нікому не потрібного «мотлоху».

Perepys 1

Perepys 2

Perepys 3

Такі факти безумовно вказують на ймовірні зловживання та є явною ознакою корупційних діянь під час проведення конкретної тендерної закупівлі.

Крім того,  варто зазначити, що ТОВ «БМС-консалтінг», яке не було допущено до участі в тендері, оскаржило цю закупівлю Держкомстату в Антимонопольному комітеті. Компанія подала значно нижчу цінову пропозицію – 2,05 млн грн., але була відсторонена через невідповідність кваліфікаційним критеріям. У підсумку перемогу отримав ДП Квазар Хорте ТОВ Юридично-Консалтингова фірма Респонса КА, цінова пропозиція якої вдвічі перевищує пропозицію ТОВ «БМС-консалтінг» і дорівнює 4,8 мільйона гривень.

Хто відповість за такі зловживання, а головне, хто поверне громадянам України вкрадені у них понад 200 мільйонів гривень, і це тільки на цих 11 закупівлях?