Держфінінспекція Чернігова не помічає, як гроші закопуються в асфальт

         герб ДФІУправління ЖКГ Чернігівської міськради «умудряється» ремонтувати ямки дорожче, ніж київський підрядник проводить капітальний ремонт іншого відрізку дороги. А Фінінспекція в Чернігівській області не поспішає реагувати на можливі бюджетні зловживання.

         Як повідомлялось раніше, Управління ЖКГ Чернігівської міськради з місцевим, своїм постійним підрядником, Комунальним шляхобудівним підприємством (КШБП) проводить ямочний ремонт вартістю 241 грн за кв.м.

Хоча інший підрядник вже капітально ремонтує вулицю за 196 грн. за кв.м.

Про ці факти можливих корупційних зловживань і нераціонального використання бюджетних коштів було повідомлено Прокуратуру м.Чернігів і Держфінінспекцію в Чернігівській області.

На дане звернення колишнє КРУ надіслало відписку з обґрунтуванням: «Оскільки в заяві відсутні факти порушень законодавства з фінансових питань, підстави для проведення планової чи позапланової ревізії - відсутні».

І, відповідно,  Фінінспекція навіть не напружила себе на запит будь-яких документів з Управління ЖКГ.

Неправомірність подібної відповіді виходить з наступного.

         Держфініспекції Чернігівської області у своєму листі відмовлено у проведенні планової чи позапланової ревізії з посиланням  на п. 7 розділу ІІІ Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фінансовій інспекції України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від  26.07.2013  № 707 (далі – Порядок).

З вищенаведеного слідує, що Державною фінансовою інспекцією в Чернігівській області прийнято рішення у відповідності з підп. 3 п. 7 Розділу ІІІ Порядку про відмову у проведенні ревізії у випадках, коли вирішення порушених у зверненні питань не належить до компетенції контролюючого органу, якщо зазначені питання вже були перевірені попередніми ревізіями.

         Натомість у Зверненні наведено ряд фактів, що свідчать про порушення законодавства з фінансових питань. Зокрема, вартість поточного ремонту 1 кв. м. дорожнього покриття є значно вищою вартості капітального ремонту.

         Поточний ремонт доріг здійснюється за рахунок бюджетних коштів. Бюджетний кодекс України у ст. 7 визначає основні принципи бюджетної системи, серед яких є зокрема: принцип ефективності та результативності - при складанні та виконанні бюджетів усі учасники бюджетного процесу мають прагнути досягнення цілей, запланованих на основі національної системи цінностей і завдань інноваційного розвитку економіки, шляхом забезпечення якісного надання послуг, гарантованих державою, Автономною Республікою Крим, місцевим самоврядуванням, при залученні мінімального обсягу бюджетних коштів та досягнення максимального результату при використанні визначеного бюджетом обсягу коштів.

Аналіз вказаних норм законодавства України свідчить про те, що планування та використання бюджетних коштів повинно здійснюватися максимально економно та у випадках, коли в цьому дійсно є необхідність. Проте, всупереч вищенаведеному, Управлінням ЖКГ Чернігівської міської ради укладено договір із безпідставно завищеними цінами.

Додатково варто відмітити, що на веб-порталі з питань державних закупівель відсутня інформація про оголошення та проведення процедур державних закупівель за вищенаведеним договором. Це може свідчити про те, що посадовими особами Управлінням Житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради укладено договір без проведення тендерних процедур, що в свою чергу суперечить ст. 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

          Відповідно до п. 4 Положення про Державну фінансову інспекцію України, затверджену Указом Президента України від 23 квітня 2011 року №499/2011 (далі – Положення), Держфінінспекція України, відповідно до покладених на неї завдань, здійснює державний фінансовий контроль за:

використанням і збереженням державних фінансових ресурсів,

правильністю визначення потреби в бюджетних коштах

та взяттям зобов'язань, ефективним використанням коштів і майна, та ін.

Таким чином, порушені у зверненні питання чинним законодавством повністю віднесено до компетенції Державної фінансової інспекції України та її територіальних підрозділів.

Відмова у здійсненні перевірки наведених у Зверненні фактів свідчить про неналежне виконання своїх обов’язків посадовими особами Державної фінансової інспекції у Чернігівській області.

ДФІ

Для оскарження «відписки» обласної Фініспекції до Голови Фінінспекції направлено звернення з проханням:
- повторно розглянути питання щодо перевірки порушень чинного законодавства та неефективного використання бюджетних коштів Управлінням ЖКГ Чернігівської міської ради;
- вжити заходів щодо притягнення до відповідальності посадових осіб Державної фінансової інспекції у Чернігівській області у зв’язку із неналежним розглядом Звернення;

        Дочекавшись результатів розгляду скарги, ми перевіримо,  чи вміє рахувати керівництво Держфінінспекції, чи у них такі ж проблеми з арифметикою, як і у їх підлеглих.

IMG_8931

 IMG_8932