Пацієнти самотужки відкриють лікарню

Нова лікарня. Фото прес-служби Кабміну

Нова лікарня. Фото прес-служби Кабміну

ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», запрошує  журналістів взяти участь у прес-турі «Пацієнти самостійно відкриють лікарню».

 30 жовтня 2013 р. пацієнти клініки Лавра, виконуючи доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, самостійно здійснять переїзд у нове приміщення клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб імені Л. В. Громашевського НАМН України» по вул. Амосова, 5.  Пан Азаров у своєму дорученні вимагав невідкладно забезпечити належні умови для надання медичної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД пацієнтам клініки, а датою виконання було поставлено 28 жовтня.

Пацієнти вирішили, не чекаючи вказівок керівництва НАМН України, здійснити переїзд у свою клініку.

 30 жовтня о 10:00 журналісти зможуть зафіксувати початок переїзду пацієнтів із приміщення по вул. Лаврській 23, поспілкуватися з активістами та здійснити переїзд в новобудову по вул. Амосова 5.

У новоствореній будівлі клініки Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Л. В. Громашевського журналісти зможуть побачити умови, в яких  перебуватимуть пацієнти та працюватимуть лікарі.

Логістику пересування по Києву з вул. Лаврської на вул. Амосова забезпечать організатори прес-туру ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ».

 За додатковою інформацією звертайтесь до старшого фахівця відділу зв’язків з громадськістю  ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Андрія Андрушківа

 +380966095976, e-mail: andrushkiv@network.org.ua