У Дніпропетровську гриміли порожніми каструлями, протестуючи проти «покращення»

Фото comments.ua

Фото comments.ua

У Дніпропетровську пройшла акція, учасники якої гриміли пустими каструлями і пляшками з горохом під стінами Дніпропетровської міськради.

Організаторами акції виступила Дніпропетровська обласна організація ВО «Батьківщина», яку очолює тітка Юлії Тимошенко Антоніна Ульяхіна.

Учасники акції вимагали виплатити заборгованості перед матерями-одиначками, а також декретні виплати на дітей.

У руках учасники тримали плакати з написами «Пакращення» зжерло наші зарплати і пенсії!», «Перемогли німецьких – переможемо й донецьких!». Присутні тарабанили ложками та кришками об порожні каструлі, а також торохкотіли горохом, набраним у пластикові пляшки, «наочно демонструючи зубожіння українського народу».

Що цікаво, тримаючи плакати, активісти стояли спиною до міської ради. Як заявила Антоніна Ульяхіна, опозиціонери зробили так навмисно, бо влада глуха і сліпа до бід народу. А опозиціонери повернені обличчям до людей, а не до антинародного режиму.

«Вони думають, що суспільство заснуло і спатиме летаргічним сном нескінченно.  Але якщо кожен з нас хоче, щоб покращала ситуація, то повинен виходити і говорити: «Нас це більше не влаштовує – ідіть геть». Тепер ми сказали: «Досить! Ми більше цього допускати не будемо»!. І нехай вони почують стук наших кастрюль, які стають усе більш порожніми», - заявила на пікеті голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Антоніна Ульяхіна.