Право на реконструкцію броварського «Беркуту» отримала фірма із сумнівною репутацією (ФОТО)

Фото wikimapia.org

Фото wikimapia.org

У Броварах на реконструкцію житла, яке надається  працівникам спецпідрозділу міліції «Беркут» на час їхньої служби, з державного бюджету виділили 12,69 млн. грн.

Мова йде про облаштування кількох адміністративних будівель за адресою вул. Кірова, 53А.

6 вересня головне управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області за результатами проведення тендерів уклало угоди на реконструкцію адміністративних будинків під житло підрозділу міліції особливого призначення «Беркут».

Image00003

Про це повідомляють «Наші гроші» із посиланням на «Вісник державних закупівель».

За право стати підрядником виконання робіт змагалися дві фірми з однаковою юридичною адресою.

Про це розповіли у «Центрі політичних студій та аналітики».

Перемогло у тендері ТОВ «СТС-Генпідряд», яке входить до «СТС-Холдингу». Єдиний конкурент у торгах – ТОВ «Аква Балі» – запропонувало лише на 100 тис. грн. більше.

Обидві компанії зареєстровані на Житомирщині, у містечку Радомишль по вул. Котовського, 35.

Директором ТОВ «СТС-Генпідряд» є Василь Запорожець.

Zaporozhets

А ТОВ «Аква Балі» свого часу заснували Юлія Калініна та В’ячеслав Запорожець. Пізніше останній із власників фірми вийшов.

Kalinina

Бізнес-партнером Запорожця є Григорій Сидоренко. Вони обоє очолюють ТОВ «СТС-Конструкція». Григорій Сидоренко був депутатом Верховної Ради України другого скликання і членом «Народної партії» Володимира Литвина.

Також відомо, що В’ячеслав Запорожець керував ТОВ «Сучасні технології будівництва» («СТС»), – повідомляє «Центр політичних студій та аналітики».

Чого і коли чекати від реконструкції?

Image00006

Згідно з умовами конкурсу, завершити перебудову адмінприміщень під житло компанія-переможець зобов"язана до кінця 2013-го року. У «СТС-Генпідряд» журналісту «Ні корупції» розповіли, що реконструкція розпочалася незадовго після проведення тендеру.

Однак, коли вона має завершитись, представник компанії не зміг відповісти, лише запевнивши, що всі терміни будуть дотримані відповідно до укладеного тендерного договору.

Так само у фірмі не готові відповісти і щодо інших деталей реконструкції. Зокрема щодо того, які саме роботи виконує компанія чи скільки заплановано створити квартир.

Не вдалося отримати відповідей на ці та інші питання й від представників Міністерства внутрішніх справ та безпосередньо начальства броварського та київського обласного «Беркуту».

Водночас, місцеві мешканці кажуть, що не помітили активних будівельних робіт на об"єкті за останні півтора місяця.

Люди стверджують, що реконструкція почалася ще два-три роки тому, але досі комплекс будівель стоїть у будівельних риштуваннях.

Image00001

«Пару років тому вони зробили новий синій дах, на тому все й закінчилося», - стверджує мешканка садиби по вул. Семашка.

У «СТС-Генпідряд» не заперечують, що до отримання ними тендеру реконструкцію проводили інші фірми.

Станом на 29 жовтня активних робіт справді не помітно, однак на території «Беркуту» час від часу з’являються люди у будівельних касках, а сама територія перекопана траншеями.

Image00002

Image00005

Будівельної техніки на території не помітно, лише автопарк спецпідрозділу «Беркут».

СТС-Генпідряд звинувачують у недобросовісності

post_hohbau_4«Наші гроші» зазначають, що «СТС-Генпідряд» почало вигравати державні тендери у 2011 році, отримавши за цей час підряди вартістю 90,51 млн. грн. на ремонт офісу Державної податкової служби, корпусів лікарні «Феофанія», Державного управління справами, дзвіниці Успенського собору Києво-Печерської лаври, кінно-спортивної бази «Динамо» у Києві, головного офісу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Окрім того, Центр політичних студій та аналітики розповідає, що у липні того ж 2011 року колектори звинуватили ТОВ «СТС» у недобросовісності: «ТОВ «СТС» була раніше головною фірмою холдингу, але збанкрутувала у 2010 році і залишила 180 млн. грн. боргу. За версією колекторів, банкрутство було умисним і контрольованим, оскільки кредиторами компанії були фірми, зареєстровані на можливих родичів В’ячеслава Запорожця (Руслана Запорожця і Василя Запорожця). Йдеться про інші фірми «СТС-Холдингу», яких близько десяти».

Фото: Дмитро Карпій. Зображення: wikimapia.org, ctcholding.com.ua.