Що робити з порушниками, які паркуються на газонах

Parkovka 300Думаю, ви неодноразово стикались із тим, як деякі автомобілісти паркують свої машини на газонах. Особисто мене це завжди дуже дратувало. Сподіваюсь, вас теж! 🙂

Способів протидій цьому декілька. Найбільш ефективний — це дзвонити в міліцію на лінію «102» і викликати ДАІ. Проте, це забирає багато часу, сил та нервів.

По-перше, приїзду працівників міліції треба дочекатись. По-друге, необхідно докласти певних зусиль, щоб змусити міліціянтів притягнули порушників до відповідальності, адже працювати вони зазвичай не дуже хочуть.

І це при тому, що на місці горе-водіїв швидше за все не буде, а отже доведеться чекати і їх. До всього цього треба буде готовим морально.

Але є ще один спосіб, який я нещодавно випробував.

Неподалік від мого будинку є приватна школа. 1 вересня цього року туди з'їхались батьки, які відправляли своїх чад на навчання, і напаркували своїх машин скрізь, де тільки можна. Не обійшлось і без газонів.

02-photo

04-photo

Тоді я відфотографував порушників правил дорожнього руху та надіслав листа до Міністерства внутрішніх справ із проханням притягнути винних до відповідальності.

01-list

Через півтора місяця я отримав ось таку  відповідь.

06-vidpovid

 

Як видно з листа, протоколи на них не склали та штрафи не виписали, але роз'яснювальну роботу провели. Тож, якщо кожен з нас буде робити таку фіксацію та повідомляти про це органи державтоінспекції, то є шанс зберегти наші зелені насадження. 😉