Щодня за жетони – по мільйону в кишеню!

METRO Zheton 300Нещодавно у пресі з’явилася інформація про чергове подорожчання вартості проїзду у громадському транспорті Києва, зокрема й у метрополітені.

Чиновники таке можливе майбутнє рішення аргументують нібито нерентабельністю перевезень.

У той самий час журналісти та експерти доводять, що і сьогоднішня ціна за проїзд у метро завищена, а ледь не третина грошей, виручених за продаж жетонів, обертається у тіні.

Як повідомляють журналісти телепрограми «Гроші» (телеканал «1+1») із посиланням на колишнього працівника КП «Київський метрополітен» Анатолія, найбільша корупційна схема у столичній підземці побудована навколо продажів жетонів для одноразових поїздок.

Справа в тому, що емісію (тобто, фінансовий контроль) коштів, виручених за продаж жетонів, ані практично, ані теоретично провести неможливо, - повідомляє Анатолій.

Кількість проданих жетонів у касах ніяк не фіксується, пасажирам не видають чеків.

Самі жетони не мають жодних номерних чи інших маркувань, за якими їх можна було би порахувати чи зафіксувати.

Окрім того, Анатолій розповідає, що у турнікети вмонтовані так звані «фіксальні блоки» – пристрої, що рахують кількість вкинутих жетонів. Однак працівники метрополітену їх відключають, таким чином занижуючи статистику по кожному з турнікетів.

333249

Анатолій також повідомляє про існування декількох «чорних» заводів, які нелегально виробляють жетони, що знову ж таки ніде не фіксується.

«Гроші» також розповідають про викриття на станції «Мінська» працівників метрополітену, які протягом року грабували автомати для продажу жетонів.

Ділки, проводячи щоденну інспекцію автоматів та виймання грошей, оприбутковували лише 3 тис. грн., а близько 2-х тис. грн. ділили між собою та «клали у кишеню».

Старшого касира та інспектора станції спіймали, після чого з’ясували, що вкрадено було близько 1 млн. грн.

Як розповів експерт з питань транспортної галузі Богдан Аганін, факти тіньового обігу жетонів у Київському метрополітені існують. Чоловік називає це «полем для корупції».

За оцінкою експерта, обсяг такого обігу становить 20-30%, а в перерахунку на абсолютні цифри - близько 1 млн. грн. за один день.

Ймовірно, саме з урахуванням цих корупційних схем голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов називає економічно обґрунтованою плату за проїзд у столичному метрополітені у 3,5 грн.

Втім, конкретних дат підвищення ціни  проїзду в підземці чиновники не оприлюднюють.

Міський очільник називає це питанням не завтрашнього дня: «Найближчим часом питання так (підвищення ціни на проїзд у метро – ред.) не стоїть, але колись його треба буде вирішувати».

Журналіст «Ні корупції!» намагався з’ясувати думку представників КП «Київський метрополітен» з приводу озвучених фактів, однак ті від коментарів відмовляються.

Тим часом у Київському метрополітені роками «жаліються» на зношеність рухомого складу та конструкцій. Підземка заявляє про сотні мільйонів збитків.

1371031802

Слід зауважити, що за результатами фінансової перевірки підземки, лише за 2010 рік та І квартал 2011 року загалом було встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 86,12 млн. грн. Про це повідомляють «Гроші».

Цього року Прокуратура Києва відкрила 5 кримінальних проваджень за фактами встановлених порушень у діяльності посадових осіб КП «Київський метрополітен». Про це заявив керівник відділу правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту прокуратури Києва Дмитро Чібісов, повідомляє «Верховенство права».

Працівники прокуратури встановили, що діями КП «Київський метрополітен» було завдано збитків міському бюджету  на суму 13 млн. грн.

Фото: kafanews.com, obozrevatel.com, unian.net.