У Сухолуччі в день УПА спиляли розстрільні вишки Януковича

Suholutsa 300Тут світлини "царської" вишки для полювання, яку спиляли в мисливському маєтку Януковича 14 жовтня в день УПА та козацтва.

На знешкодженій вишці написи: "Україна- не полігон для маніяка" та "Янукович, не смій проливати кров".

Ця вишка стояла на розстрільній галявинці, на якій також є різні принади для приманювання дичини: годівнички для кабанів та косуль, ванна з багном, клітка для самиці, щоб вона своїм рохканням закликала вепрів.

Центр галявинки підсвічений ліхтариком, що створює ілюзію місячного освітлення. З вишки, цього комфортного будиночку на ніжках, величенького, як кухня радянської квартири (десь 8 кв.м.), Янукович розстрілював тварин.

Мешканці Овдієвої Ниви стверджували, що на царському полюванні відбувається масовий забій тварин, і щоб Янукович довго не чекав на своїй вишці, жертв йому заганяють єгері.

Це підтверджує той факт, що в 50 метрах від вишки знаходиться велика загін-клітка для кабанів. Вепрів підвозять завчасно, а під час полювання випускають на розстрільну галявинку для кривавої "масовки".

Ось фото вишки до 14 жовтня:

А ось зроблене 15 жовтня:

До:

Після:

На жаль, фото неякісне. Автор вчора не змогла зробити краще, бо спиляна вишка охоронялася трьома автомобілями та майже десятком серйозних хлопців у чорному.

Вони охороняли її від журналістів.

Адже спиляна розстрільна вишка - це символ, який привертає увагу до загрозливої проблеми України – психічного здоров'я Президента, який розважається тим, що проливає кров.

Це ненормально та страшно, що Президент країни побудував гігантський на 30 тисячах га лісів полігон, де розважається тим, що масово забиває тварин. Не полює, а саме забиває. Адже полювання, - це азарт, це коли мисливець вистежує і переслідує дичину, коли у тварини є шанс втекти і навіть вкоротити віку мисливцю. Зовсім інше, коли тваринок просто заганяють під приціл. Це – бійня.

Звісно, далеко не всі люди - вегетаріанці, хтось робить криваву роботу – забиває худобу на те м'ясо, що ми купуємо в супермаркетах. Проте це – робота. Тут інше: Віктор Янукович РОЗВАЖАЄТЬСЯ на бійні. Отримує задоволення, забираючи життя у живих істот, яких заганяють на лінію вогню, які не мають жодного шансу врятуватися.

Це не може не лякати. Особливо в контексті того, що влада почала "програвати" силові варіанти на акціях опозиції. А що ж тоді буде в 2015 році?

Дуже страшно за країну, яка наближається до виборів 2015 року, де основним кандидатом у Президенти є людина, яка маніакально боїться втратити владу і отримує задоволення від того, що проливає кров.

Також треба зауважити, що Янукович втамовує жагу крові за кошт платників податків.

Адже майже 300 км. доріг  у мисливському господарстві, де полює Янукович, збудовані коштом державних лісгоспів. Фактично за рахунок зарплат лісників. На цих дорогах стоять майже 10 тисяч вишок-номерів, є інші об'єкти для полювання: альтанки першої крові, великі розстрільні вишки.

Все це також збудовано за державний кошт, хоча з минулого року 30 тисяч га лісів було віддано в оренду на 49 років мисливському товариству "Кедр" - фірмі близькій Януковичу. Проте приватного мисливця Януковича з "Кедру" продовжує обслуговувати держава, тобто, платники податків і далі фінансують будівництво вишок та доріг. Разом з тим тих самих простих платників податків не пускають в ті ліси. На дорогах стоять серйозні блокпости. А того, хто самотужки подолав протитанковий рів, що оточує мисливські угіддя, виловлює охорона, що патрулює ліс. Причому,  законних підстав обмежувати доступ простих людей вони не мають.

Отже, в мисливській "темі" красномовно проявився психологічний портрет Президента Януковича.

Все вилізло на світло: тут і бажання жити по-царському за рахунок державних коштів, і плювок на закон та права простих людей, і найстрашніше -жага крові.

До речі, влада розбещує, історія показує, що маніакальні нахили прогресують у диктаторів, і це має страшні наслідки. Проте чи жити в умовах диктатури чи демократії нині в Україні є вибором у першу чергу громадськості. Януковича треба ставити на місце – демонструвати, що українці вибирають демократію. І щоб  у 2015 році Україна не покрилася "розстрільними вишками", їх треба пиляти зараз. Зокрема, в інтересах громадськості виходити на акції протесту чи примусити владу провести вибори в Києві. Для того, щоб Янукович не ввійшов  у 2015 рік з усвідомленням повної вседозволеності і на "безпредел", і на кров.

Тетяна Чорновол, УП