Що гальмує створення генеральних планів на Львівщині?

Genplan 300Після аналізу виконання «Програми розроблення містобудівної документації у Львівській області на 2011-2015 роки» складається враження, що темпи затвердження генеральних планів населених пунктів області настільки мляві, що, здається, чиновники собі затвердили генеральний план – бігти, не поспішаючи.  «Ні корупції!» з’ясував, хто у цьому зацікавлений і який від цього зиск.

Чи не на кожному тематичному зібранні обласні й місцеві чиновники в унісон твердять, що «підвищення статусу містобудівельної діяльності є питанням актуальним і першочерговим для міст, селищ та сіл області».

Щоб в область попливли інвестиції, потрібні нові й оновлені генеральні плани (схеми планування територій районів розроблялися ще в 1980 – 1989 роках, тому сьогодні не відповідають чинним законодавчим актам). Здавалося б, усі без виключення чиновники наполягають на необхідності якнайшвидшого ухвалення містобудівної документації, одначе виконувати свої ж обіцянки не поспішають.

На цей час основним містобудівним документом в області є затверджена Схема планування території Львівської області.  До 2015 року область повністю повинна бути охопленою містобудівною документацією на основі містобудівного та земельного кадастрів.

Сумнівні досягнення

Отже, проміжний аналіз виконання чиновниками "Програми розроблення містобудівної документації (схеми планування територій районів, генеральні плани малих міст та селищ міського типу) у Львівській області на 2011 – 2015 роки" , затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 24 травня 2011 № 168.

За результатами фінансування у 2011 році завершено розроблення:

- схем планування районів -1;

- генеральних планів міст -5;

- генеральних планів селищ міського типу -1;

- генеральних планів сіл -2;

- всього одиниць планувальної документації -9.

За результатами фінансування у 2012 році завершено розроблення:

- схем планування районів -3;

- генеральних планів міст -2;

- генеральних планів селищ міського типу -1;

- генеральних планів сіл -17;

- всього одиниць планувальної документації -23.

У 2013 році планується завершення 5 схем планування території районів, 5 генеральних планів населених пунктів та розроблення 14 генеральних планів.

На сьогодні у стадії розроблення перебувають 19 генеральних планів населених пунктів, які розробляються у співфінансуванні з обласного бюджету. Також генеральні плани населених пунктів розробляються за кошти з місцевих бюджетів.

У 2013 році затверджено 11 генеральних планів і 50 перебувають у стадії розроблення. Водночас, якщо порівняти такі досягнення за два з половиною роки, з тими, які затверджувалися у Програмі, і з тим, що планувалося зробити, то з’ясується, що нинішні темпи затвердження містобудівної документації надто повільні.

На Львівщині на сьогодні із 1928 населених пунктів містобудівну документацію мають 1200 населених пунктів, або 62 %. На запитання «Ні корупції!» чиновники з ЛОДА відверто визнали повільний темп розроблення генеральних планів населених пунктів і пов'язали це виключно із недофінансуванням вже виконаних робіт.

Гроші на документи

Фінансування програми здійснюється за кошти обласного бюджету, а також за кошти місцевих бюджетів. Згідно з текстом Програми, «міста, населені пункти, райони, які зазначені в затвердженому на поточний рік додатку до Програми, враховуючи вимоги Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", укладають угоди з виконавцями щодо виконання робіт у поточному році в межах сум, визначених у додатку, та з урахуванням, що співфінансування з відповідного місцевого бюджету та інших джерел становить не менше 50% загальної суми для Схем планування територій районів та генеральних планів малих міст, селищ міського типу, але не менше 10% – для сіл».

Загалом за три роки існування «Програми розроблення містобудівної документації у Львівській області на 2011-2015 роки» у 2011-2013 роках з обласного бюджету було передбачено 3 млн. грн., з місцевих - 3 732, 360 тис. гривень.

Тепер більш детально подамо цифри фінансування. Так, у 2011 році з обласного бюджету було передбачено 1 млн. грн., з місцевих – 964 тис. гривень. У 2012 році з обласного бюджету було передбачено 1 млн. грн. з місцевих – 1 461,049 тис. грн.

Такі цифри щодо 2012 року наводять чиновники у відповіді на офіційний запит «Ні корупції!», одначе у звіті про виконання Програми у 2012  році на сайті ЛОДА чиновники намалювали інші цифри - у 2012 році освоєно з обласного бюджету 764,645 тис. грн. у співфінансуванні з місцевими бюджетами, з яких освоєно 1144,874 тис. грн. Цього року з обласного бюджету було передбачено 1 млн. грн., з місцевих – 1 307, 311 тис. грн. На виконання Програми у першому півріччі 2013 року з місцевих бюджетів профінансовано проектних робіт на суму 315,97 тис. грн. та надано актів виконаних робіт на суму 182,00 тис. грн. для фінансування з обласного бюджету. «Згідно Програми розроблення містобудівної документації у Львівській області, на 2013 рік передбачено співфінансування з обласного бюджету в сумі 1,0 млн. грн. Фінансування розроблення містобудівної документації передбачено у місцевих бюджетах, проте, навіть за наявності коштів, Управліннями казначейства на місцях не проводяться розрахунки за виконані роботи», - таке офіційне пояснення зволікання із розробленням містобудівної документації чиновників з ЛОДА (орфографія й зайві коми збережені).

Між іншим, наприкінці серпня цього року прес-служба Львівської обласної ради розповсюдила куце інформаційне повідомлення, на яке ніхто не звернув уваги. У ньому йшлося про те, що Програма розроблення містобудівної документації у Львівській області-2013 може бути не виконана: мовляв, міськради на Львівщині відмовляються від коштів на генплани. Це з’ясувалося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва Львівської облради.

Відтак, згідно з текстом повідомлення прес-служби ЛОР, на виконання Програми в обласному бюджеті цьогоріч передбачено 1 млн грн. Для того, щоб ці кошти були освоєні, органам місцевого самоврядування, яким були розподілені на початку року кошти з обласного бюджету, потрібно було передбачити у місцевих бюджетах кошти на співфінансування робіт із виготовлення генеральних планів населених пунктів.

У зв’язку з невиконанням цього пункту Сколівською, Радехівською та Старосамбірською міськими радами виникає загроза невикористання коштів, які виділені у 2013 рік на виконання обласної програми.

Який зиск у гальмах?

Чому міськради відмовляються від фінансування розроблення генеральних планів з обласного бюджету? Офіційно вони пояснюють свою відмову тим, що у місцевих бюджетах нема коштів на співфінансування Програми.

Одначе здебільшого, переконані експерти, це не так. Бо іноді випливають факти, що там, де нема коштів на розробку генеральних планів, завжди є кошти на фінансування конкурсу художньої самодіяльності тощо. За словами експерта з продажу землі одного з львівських агентств нерухомості Василя Соловія, причина повільного розроблення містобудівної документації на Львівщині проста і банальна – збагачення. Доки немає генеральних планів і чітко визначених меж населених пунктів, сільські та міські голови під прикриттям районних і обласних чиновників (прикриття, звісно, відбувається не задарма, а за винагороду – авт.) можуть вільно розпоряджатися землею і віддавати (читай – продавати – авт.) її в руки усім бажаючим.

«Схема проста – ви приходите до сільського голови і просите його якимось чином вирішити питання із передачею вам у власність земельного наділу, який вам сподобався. Найпростіший варіант – передати вам цю землю для сільськогосподарських робіт, скажімо, для посадки бульби. Ви отримуєте відповідний акт і потім два-три роки чесно або не чесно саджаєте бульбу. За цей період цілком ймовірно домовитися вже через районних землевпорядників про переведення землі з сільськогосподарського призначення в «під забудову». В результаті, у вас на руках державний акт зеленого кольору. Він цінується найбільше, бо він «під забудову». Якщо село із землею, яка вам сподобалась, у віддаленому від Львова районі, то із сільським головою ви зможете домовитись буквально за пару тисяч гривень або й просто за жалюзі в клуб чи школу. Районні землевпорядники за переведення призначення землі візьмуть таку ж суму, але вже в доларах. Якщо питання відведення землі буде стосуватися великих міст, туристичних чи курортних місцевостей, земель біля Львова, то ціна питання – десятки тисяч доларів.», - пояснює Василь Соловій.

За словами експерта, спішити затверджувати генеральні плани чиновники будуть тільки на словах. На ділі ж місцеві ради й надалі зволікатимуть із цим, кажучи, що у них нема грошей. Причому, не без благословення обласних чиновників, які казатимуть, що в місцевих рад нема грошей. Бо ціна зволікання - живі гроші кожен день цим самим чиновникам у кишеню. Хто ж від них відмовиться?

Валентина Новицька, «Ні корупції!»