Паспортна кампанія. Історія боротьби

Фото з сайту zhitomir.info

Фото з сайту zhitomir.info

Півтора року тому активістами Демократичного Альянсу була започаткована кампанія “СТОП свавіллю в паспортних столах!”.

Мета кампанії: припинення поборів у органах, що видають закордонні паспорти. Вона спрямована  на зупинення переплат при оформленні закордонного паспорту для тимчасового виїзду за кордон, оскільки на сьогодні реальна і законна вартість оформлення закордонного паспорту становить 170 грн.

Півтора року рейдів, перевірок, запитів та скарг дали неймовірно велику кількість фактів та доказів свавілля в установі під назвою Державна Міграційна Служба. Тож настав гарний час для підбиття підсумків.

Як усе почалося

Кампанія, яка за півтора роки піднялася на загальнонаціональний рівень, зародилася в місті Миколаєві. Саме потреба активістки ДемАльянсу дала неформальний старт всеукраїнській адвокаційній кампанії.

При візиті до відділу громадянства (ВГІРФО) виявилось, що процедура оформлення паспорта, яку пропонували службовці, дещо не співпадала з законодавчо прописаною. Різнилася також і вартість оформлення. Замість 170 грн, з дівчини запросили майже 600.

Зрозуміти масштаби афери допоможе проста арифметика. За 2012 рік громадянам України виготовлено понад 1 мільйон паспортів. Враховуючи, що заробіток "прокладок" становить близько 200 грн на кожному паспорті, за рік сума здирництва склала 200 мільйонів гривень. Стільки ж отримала Державна Міграційна Служба. І близько 170 мільйонів гри надійшло до держбюджету як державне мито.

Після уважного вивчення законів ДемАльянсівці почали рейди  ВГІРФО (служба-попередник ДМС) України: Миколаїв, Житомир, Луганськ, Київ, Одеса, Львів, Чернігів і т.д. Вже за якийсь час було зібрано повний перелік можливих зловживань та порушень, які практикувалися в паспортних столах. Нав’язування додаткових послуг, діяльність підприємств-"прокладок", змови приватних компаній та держустанов дозволяли роками обдурювати мільйони громадян, що звертались за оформленням закордонного паспорта.

Обов"язковий до сплати пункт №1. Все решта - нав"язливі фантазії чиновників. Фото з сайту 4vlada.com

Обов"язковий до сплати пункт №1. Все решта - нав"язливі фантазії чиновників. Фото з сайту 4vlada.com

Щоб викорінити свавілля, було поставлено 2 мети: “вивести на чисту воду” підприємства-"прокладки", які вільно вели свою бізнесову діяльність у підприємствах державної служби, та довести, що українці мають платити лише  170 грн. Наразі формально обидві цілі досягнуто, і система мала б рухнути, якби не впливові покровителі.

Посередники, або "прокладки"

Посередники, присоски, прокладки - всі ці дефініції застосовуються до кількох підприємств, що вдало пригрівшись або краще сказати, яких підсадили у правильні кабінети, видавали свої послуги за обов’язкові і фактично потроювали вартість паспортів. Представницькі послуги, послуги за оформлення довідки про відсутність судимостей, за довідку з адресного столу, консультації за страховку: приблизно такі призначення платежів могли  прочитати у квитанціях ошукані громадяни.

Звертаючись до держустанови, вони навіть не припускали, що в тих же кабінетах сидять горе-підприємці з фірм «Інформ-Ресурси», «Документ» «ВУСО» та інші. Всі платежі, які сплачуються на рахунки даних підприємств, надходять лише з двох причин: по-перше, люди не обізнані з процедурою оформлення паспорта, а тому вірять всьому, що їм скажуть у кабінетах ДМС (раніше ВГІРФО), по-друге, представники зазначених фірм безперешкодно господарюють в держустановах і саме вони першими, контактуючи з людиною, не представляючись, «надають їй консультацію» та вручають всі папірці на сплату платежів.

Подібне відчуття свободи дій, безумовно, є узгодженим на досить високому рівні. Всі працівники ДМС чітко розуміють задачу пріоритетності отримання доходу саме підприємствами-присосками.

Для цього створені всі умови: відсутність бейджів, які повинні були б ідентифікувати держслужбовця, знаходження посередників в одних кабінетах із службовцями, відсутність табличок на кабінетах, у яких ведуть прийом посередники, та врешті-решт свідоме переадресування громадян саме до працівників "прокладок".

Для них скрізь зелена дорога: роздають платіжки, всі необхідні бланки, «консультують громадян», не надаючи повної інформації, працюють з персональним даними (не будучи уповноваженими на те), фактично відбирають хліб у працівників ДМС. Та ніхто не ображається – наказ такий. Це лише формально ДМС є державною установою для забезпечення права громадян на вільний виїзд за кордон з паспортних питань, насправді ж обслуговує вона забезпечення інтересів декого іншого.

Зухвале свавілля в ДМС

Бути тактовним, ввічливим, толерантним, поважати людську гідність та виконувати Закони України зобов’язує кожного держслужбовця ЗУ “Про державну службу”.

Потрапляючи до кабінету працівників ДМС, коли ти знаєш процедуру оформлення паспорта, доводиться розчаруватись у всіх цих формальних міфах. Хамство, грубість, відчуття безкарності та безмежних повноважень так б"є фонтаном від службовців найменшого рангу, вже не кажучи про керівництво установи.

Коли ти ставиш загату потоку корупції та свавіллю, цей потік намагається тебе потопити. Нікому не подобається, коли йому вказують на його помилки, а тим паче, якщо помилки робляться свідомо з метою отримання певними особами додаткового доходу. Відео,на якому громадянин України Іван Фурлет звернувся для оформлення закордонного паспорта, наочно демонструє все вищесказане.

Після даного інциденту і неправомірної відмови дії службовця були оскаржені до суду, який Іван беззаперечно виграв. Підтвердження правомочності рішення було доведено і в апеляційному суді.

Але в ДМС і надалі відмовляються видавати документ громадянину.

Документи у Фурлета все ж таки прийняли, а цей процес став відео інструкцією для всіх, хто не бажає миритися зі свавіллям ДМСників. Цей випадок непоодинокий. По справі громадянина Ігора Блюменталя було пройдено ще далі.

Незаконність вимог працівників ДМС було доведено у всіх 3-х інстанціях. На сьогоднішній день є рішення ВАСУ, в якому чітко аргументовано незаконність вимог держслужбовців сплати якихось інших платежів, окрім державного мита - 170 грн. Всі інші послуги можуть надаватися лише за письмовою заявою громадянина, який бажає їх отримати.

Попри це, в ДМС не вважають за потрібне виконувати рішення суду. Місцеві керівники не беруть на себе ініціатив жодних рішень – прослідковується чітка диктатура в умовах кризового менеджменту.

Всі питання по “занадто розумних громадянах” вирішуються в телефонному режимі з київським керівництвом.

Кожна така ситуація на контролі самого начальника ДМС України.

Диктатура визначає навіть радіо-хвилю,  яка має грати в кабінетах ДМС, бо саме на цій хвилі крутять промо-ролик ДП “Документ”

Для інформаційної боротьби та з  поширенням інформації про факти корупції та зловживанням в установі залучена підтримка інших відомств. Міліція, прокуратура, Уповноважений з прав людини не те, що не помічають порушень, більше того - вони відверто виступають з заявами про те, що в ДМС все нормально, а якщо і мають місце якісь порушення, то вони мізерні і несуттєві.

На думку правоохоронців та службовців,  громадяни, які мають на руках рішення суду, нічого не розуміють у законодавстві, як і судді, які їх виносили. Рідкісне нахабство, та, схоже, воно небезпідставне, адже рівень ресурсу, яким розпоряджаються ці добродії, наближений до безмежного. Залякування, погрози,  публічна дискредитація, фабрикування кримінальних справ - неповний список інструментів, яким наразі оперують проти активістів кампанії “СТОП свавіллю в паспортних столах”.

Для прикладу можна навести випадок, коли після подачі повідомлення про злочин слідчому в м. Житомирі, на наступний день активіст дізнався, що за його повідомленням провадження не відкрито, а його заява долучена до матеріалів кримінальної справи проти нього самого ж.  Або коли за поширення інформації про порушення в одному з підприємств-"прокладок"  “Інформ-Ресурси”, останні подають судовий позов з вимогою компенсації їм 100 000 грн. формально за шкоду репутації, а неформально за втрати недоотриманого доходу.

Серед абсурдів, до яких вдаються у протистоянні активістам, можна віднести і евакуацію з офісу прес-конференції, на якій розповідали про порушення в паспортних столах, коли до офісу ДемАльянсу увійшли сапери і попросили покинути приміщення, бо начебто, як стало відомо з анонімного дзвінка, будівля замінована. З тієї ж опери є і твори на вільну тему, які ж погані ці активісти, що розсилаються з офіційних розсилок УМВС.

Окремим абзацом варто відзначити нахабство та зухвалість, з яким ДМС поширює маніпулятивні заяви. Близько двох місяців тому в ЗМІ вже була поширена заява ДМС, повязана з іншим рішенням ВАСУ по паспортній темі. Тоді у статті навіть було псевдо-цитування коментарів прес-служби ВАСУ, яка повністю спростувала факт будь-яких коментарів і тверджень авторів матеріалу.

Як виявилось, поширювало цю інформацію теж ДМС. І вже кілька днів тому, навіть не дочекавшись виготовлення і публікації рішення суду, в ДМС знову на всю країну заявили, що дешеві паспорти відміняються, бо ВАСУ задовольнив їх вимоги, просто упустивши, що предметом спору не було питання законності чи незаконності додаткових послуг, а стояло питання їх обов’язковості.

Є чіткі норми законодавства, які говорять про те, що додаткові платежі – окрім держмита (170 грн.) – не є обов’язковими до сплати і можуть бути замовлені виключно за бажанням громадянина. От саме цим письмовим бажанням громадян і нехтують в ДМС, нав’язуючи платежі всім підряд і приховуючи інформацію про їх необов’язковість.

Але трапляються і винятки. Мабуть, не скрізь прокурори засліплені блиском купюр та оглушені телефонним правом і не згодні порушувати закон для захисту нечесних на руку службовців. Так, по факту свавілля в ДМС в єдиний реєстр досудових рішень занесено відомості по заяві громадянина в м. Одеса. Луцьку філію "прокладки" ДП “Документ” оштрафовано на 2 мільйони гривень. Хто ж роздає протизаконні вказівки та наділяє надповноваженнями?

Зв'язок із сім’єю

Голову Державної міграційної служби призначає Президент України.

Випадкових призначень у цієї влади не буває. «Всё должно быть Донбасс!»

Голова ДМС  Ковальчук М.М. почав свою кар’єру з управління МВС в Донецькій області та так стрімко почав «розвиватися», що опинився в кріслі керівника новоствореної Державної Міграційної Служби України

Не так давно ДМС почала встановлювати у своїх відділеннях платіжні термінали для начебто спрощення оплати. Цікавим фактом є те, що договір про співпрацю в цьому прояві покращення було підписано з маловідомим УкрБізнесБанком.  Як вже повідомлялось, cаме в "УкрБізнесБанку" відкриті рахунку всіх підприємств, які задіяні в схемах відчуження, обслуговування та забудови "Межигір'я".

Тут мають рахунки і "Дом Лесника" (володіє землею в мисливському господарстві в Сухолуччі, будує там готельно-розважальний комплекс), і "СПС-Груп" (постачає в "Межигір'я" німецьку "обналічку"), і "КиївУніверсалСервіс" (надає послуги ЖЕКа на території "Межигір'я"), і "Танталіт"(володіє 127 гектарами в "Межигір'ї", будує там гольф-, яхт- і кінний клуб), і "Девелоперська компанія АВК" (замовник всіх будівельних робіт в "Межигір'ї").

Наприклад, в "УкрБізнесБанку" був відкритий рахунок компанії "Медінвесттрейд", на користь якої з держвласності була виведена резиденція "Межигір'я".

Монопольним власником цієї установи вважаються структури Олександра Вікторовича Януковича.

Ситуація із закордонними паспортами – це важливий індикатор еволюції режиму Януковича. Якщо в багатьох інших випадках влада хоч якось намагається зберегти обличчя, знаходячи крайніх чи змінюючи закони, то у випадку ДМС ніхто навіть не переймається такими банальностями.

Закон законом, а їм “сім’ю” годувати потрібно. Це тільки перший приклад, коли публічна корупція залишається безкарною, і цей “успішний” досвід скоро запозичать інші відомства.

Відмовити одному громадянину можна -  ігнорувати мільйон не вдасться. Ми багато пройшли і йтимемо до кінця!