Влада 94 округу готується до позачергових виборів. Але не дуже чесно готується!

З 12 вересня очолює васильківську владу пожежник-надзвичайник Олександр Комах. Фото з сайту vasilkov.in

З 12 вересня очолює васильківську владу пожежник-надзвичайник Олександр Комах. Фото з сайту vasilkov.in

03.10.2013 - ЦВК постановою №206 від 03.10.2013 дала роз'яснення про особливості ведення виборчої кампанії на повторних виборах 15.10.2013 року в округах №94, 132, 194, 197, 223.

Згідно з календарним планом нової кампанії, висування кандидатів в одномандатних округах триватиме з 16 жовтня по 4 листопада.

Про те, наскільки чесно розпочалась виборча кампанія в цих округах, можна судити із повідомлень громадських активістів, журналістів та блогерів, які активно моніторять ситуацію, перебуваючи, як то кажуть, «на передовій».

Так, 08 жовтня 2013 року на своїй сторінці в соцмережі Facebook відомий громадський діяч Васильківщини Владлен Сергієнко написав наступне:

"Сьогодні на 30-й сессії Васильківської райради краєугольним каменем постало питання розпорядження голови Васильківської РДА Комаха О.П. про збір інформації про суспільно-політичну обстановку в Васильківському районі. Нагадаю, що минулого тижня голови сільських та селищних рад отримали "телефонограму", в якій їх просили направити певну інформацію. Ця «телефонограма» була опублікована в центральних ЗМІ і на офіційному сайті ВО «Батьківщина»

 У зв’язку з цим сьогодні на сесію райради завітала група журналістів Київських телеканалів, яка намагалася з’ясувати походження цієї директиви.

Сам голова адміністрації Олександр Комах заперечував надсилання директиви, однак деякі працівники сільрад все таки підтвердили отримання ними факсом такого папірця.

1278154_10201051850438671_822920556_o

 

 Як заявляють політичні та громадські діячі, все це чітко вказує на підготовку фальсифікацій!

"Ні корупції", поцікавившись у Гугла, хто ж такий Олександр Комах, з"ясувало,  що на Васильківщині він - чиновник-новобранець, бо ще не минуло й місяця від дня його представлення (12 вересня) колективу Васильківської РДА.   Прогнозуємо, що його чекає стрімкий кадровий злет, бо щоб отак - з місця в кар"єр - не кожен здатен.

 Однак  нагадуємо, що вищі чиновники-замовники неправомірних дій (у даному випадку - незаконний збір інформації про громадян) мають паскудну звичку "здавати" виконавців своїх злочинних примх.  І найчастіше першими "під ніж" своїх потрапляють найбільш старанні й  ретельні вірнопіддані.

До речі, у крісло голови Васильківської РДА  Олександр Комах потрапив із посади першого заступника начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області.

 Це явне кадрове пониження, але, вочевидь, - із перспективою виправлення й повернення у вищу чиновничу касту.  І схоже на те, що саме вибори мусять стати тим випробувальним камінцем, від якого залежатиме подальша доля васильківського новобранця.

 Чому вибори? А що ще, крім  них, у Василькові "горить" аж так, що  достойне кураторства досвідченого пожежника-надзвичайника?

Далі буде…