Партія регіонів судиться проти «Свободи» через звинувачення у корупції

IMAG1616Член Партії регіонів подав до суду на броварську районну організацію ВО «Свобода» за слова про «корумпованість провладної партії». Про це повідомляє голова осередку партії «Свобода» Олег Шевчук.

Позовну заяву до Броварського міськрайонного суду Київської області подав член Партії регіонів Віктор Семенюк.

«Регіонал» у позові заявляє, що активісти ВО «Свобода» своїми діями «порочать» його честь і гідність, а також ділову репутацію Партії регіонів, членом якої він є.

Семенюк згадує події 10 вересня цього року. Тоді, під час проведення мирної акції біля броварського суду, активісти ВО «Свобода» та УДАРу, а також всі охочі привселюдно стріляли з іграшкової зброї у прапор Партії регіонів та у мішень із надписами «президент», «прем’єр», «міський голова», «суддя», «губернатор» тощо.

Richnitsya-postrilu-Zaporozhtsya-5

Richnitsya-postrilu-Zaporozhtsya-6

Віктор Семенюк вказує, що ці дії «свободівців»  «супроводжувались закликами, які пов’язували офіційну символіку політичної партії «Партії Регіонів» з корупцією, наприклад цитати: «акція боротьби з корупцією», «тренування по ефективній боротьбі з корупцією», «берете рушницю і цілите в корупцію», «якщо ви попадете в партію влади – це також знову боротьба з корупцією».

Судовий позов Віктора Семенюка проти ВО «Свобода»:

Позов 1

Image00002 Image00003 Image00004 Image00005

«Регіонал» просить Броварський міськрайонний суд захистити його цивільні права як громадянина та члена Партії регіонів, а також ділову репутацію самої партії.

Також Семенюк просить зобов’язати Броварську районну організацію ВО «Свобода» спростувати поширену інформацію про «корупційність» Партії регіонів в цілому, а також особисто щодо Віктора Семенюка як члена цієї партії. Зробити це Семенюк просить у той самий спосіб, яким інформація була поширена, – шляхом публічного виступу.

Натомість, активісти «Свободи» заперечують звинувачення. Олег Шевчук повідомляє, що ВО «Свобода» не буде спростовувати вказану інформацію. Голова районної організації вважає «корумпованість Партії регіонів» доконаним фактом, підтвердженим численними публікаціями у авторитетних ЗМІ.

Активісти «Свободи» також вважають дії Віктора Семенюка «черговим тиском на активістів» та «переслідуванням» з боку місцевої влади, контрольованої Партією регіонів.

Окрім того, «свободівці» зазначають, що судове засідання по цій справі призначене на 14 жовтня.

У цей день ВО «Свобода» організовує святкові заходи по Україні на честь Покрови та річниці створення Української повстанської армії.

Такий збіг активісти вважають невипадковим.

Броварський районна організація ВО «Свобода» у день засідання закликала усіх броварчан прийти до будівлі суду на акцію на свою підтримку.

Допис Олега Шевчука у  групі «Бровари» у соцмережі Facebook:

Свобода_суд_14.10.2013 - Копія

Нагадаємо, що це не перший суд за позовом осіб, пов’язаних із місцевою владою, проти представників політичної опозиції у Броварах.

Місцевих «ударівців» та «свободівців» звинувачують у криміналі за «хуліганство, вчинене групою осіб».

Так позивач охарактеризував події 25 травня цього року, коли активісти демонтували незаконно встановлений, на їхню думку, паркан у парку «Перемога».

Окрім того, двом активістам так само закидають «хуліганство» під час проведення вже згаданої «антикорупційної» акції 10 вересня.

Судові засідання щодо цих справ наразі тривають.

Фото: «Маєш право знати», скани документів: Олег Шевчук.