Сердюк нищить ліки на 20 мільйонів гривень

Клініка на вул.Лаврській. Фото epidemiolog.kiev.ua

Клініка на вул.Лаврській. Фото epidemiolog.kiev.ua

У четвер, 3 жовтня у приміщення колишньої клініки по вулиці Лаврській приїхали фахівці «Нової Пошти» та без попередження почали перевезення аптеки лікарні Інституту Громашевського. Станом на той момент в аптечних боксах знаходилися ліки для лікування хворих на гепатит українців на загальну суму більш ніж на 20 000 000 гривень. Ліки були завантажені в фуру, непристосовану  для перевезення медичних препаратів.

Експерти Мережі ЛЖВ не мають певності в тому, що препарати, які були здобуті в результаті багаторічних адвокаційних дій, вуличних акцій та переговорів з можновладцями, будуть придатними для видачі пацієнтам. Представники Мережі ЛЖВ вважають, що такі дії представників НАМН України повинна розслідувати Органи Внутрішніх Справ України.

На фото, яке зробили активісти, які вже кілька тижнів цілодобово чергують у клініці, чітко видно, що завантаження препаратів відбувається у звичайну вантажівку, а не в автомобільний рефрижератор, як того вимагають інструкції перевезення та збереження препаратів.

Перевезення ліків відбувається за вказівкою Президента НАМН України Андрія Сердюка, який таким чином хоче знищити всі докази того, що приміщення по вул. Лаврській повинно функціонувати як клініка Інституту Громашевського.

Як зазначив ативіст Мережі ЛЖВ Олексій, який і зробив фото: «Я запитав в працівників, які займалися завантаженням ящиків з ліками, за чиєю вказівкою здійснюється перевезення аптеки, і чи знають вони правила перевезення таких вантажів, але мене в грубій формі попросили не пхати носа не в свої справи і продовжили вантажні роботи».

Як зазначають експерти, ліки, які зберігалися в аптеці, є і дороговартісними та потребують надзвичайно клопіткого поводження в процесі зберігання.

«Те що робить Сердюк – злочин. Жоден лікар у цій країні не буде проводити експеримент і призначати своєму пацієнтові ці препарати, адже як діятиме тепер цей препарат в організмі хворого – ніхто не знає. Сотні хворих більш ніж 5 років чекали цього лікування, і тепер приречені помирати через злочинні накази Президента НАМН України Андрія Сердюка». – зазначає представник Голова Координаційної Ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Володимир Жовтяк.

За додатковою інформацією звертайтесь до старшого фахівця відділу зв’язків з громадськістю ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Андрія Андрушківа +380966095976, e-mail:andrushkiv.andriy@gmail.com

Всеукраїнська мережа ЛЖВ