Cуддю спіймали на хабарі

Суд 300 250 profvesti.orgСуддя Черкаської області отримав хабар за те, що не засудив обвинуваченого до позбавлення волі.

Як повідомили у прокуратурі Черкаської області, факт отримання хабара був зафіксований слідчим прокуратури спільно з працівникам облуправління СБУ.

Так, суддя одного з міськрайонних судів області вимагав та отримав від обвинуваченого неправомірну вигоду у розмірі $ 3000 за застосування до нього покарання, не пов'язаного з позбавленням волі.

Дії обвинуваченого кваліфіковані як злочин, передбачений ч. 4 ст. 368 Кримінального Кодексу України (одержання неправомірної вигоди посадовою особою).

Прокуратура Черкаської області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою). Ця стаття передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Як пише сайт «Кропива», підозрюваний – це суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Іванов Анатолій Анатолійович.