Чиновники відмовляються відповісти, куди витратили 132 «тролейбусних» мільйони гривень

Тролейбус 300Відділ капітального будівництва Броварської міської ради відмовився надати інформацію про те, яким чином були використані 131,552 млн. грн., виділених у 2012 році на будівництво тролейбусного сполучення між Києвом та Броварами.

Своє рішення чиновники пояснили тим, що безпосередній виконавець робіт – ПАТ «Південьзахідшляхбуд» – не дозволяє оприлюднювати вказану інформацію, посилаючись на її «конфіденційність».

У квітні цього року броварський громадський активіст Сергій Іллюхін подав до відділу капітального будівництва Броварської міської ради інформаційний запит. У ньому чоловік просив зокрема надати копію кошторису виконання робіт з будівництва І, ІІ черг тролейбусної лінії Бровари-Київ відповідно до договору, укладеного з виконавцем робіт 4 жовтня 2012 року – вінницьким ПАТ «Південьзахідшляхбудом».

Як розповів Іллюхін, чиновники зволікали з відповіддю: спочатку продовжили термін розгляду запиту на 20 днів, а потім «дуже довго надсилали листа» поштою. В результаті, активіст забрав листа особисто у відділі капітального будівництва міськради.

Nonono0001

У відповіді виконуюча обов’язків начальника відділу Людмила Павлик не надала запитуваної інформації. Однак вона надала копію заперечного листа від «Південьзахідшляхбуду». У ньому генеральний директор товариства Леонід Нечай повідомив, що підприємство не дає згоди на розголошення інформації, «яка стосується умов договору, кошторисної вартості робіт тощо (крім публічної, офіційно оприлюдненої)».

Директор акціонерного товариства називає запитувану інформацію конфіденційною і такою, що не має публічного характеру.

Nonono0003

Що каже законодавство?

«Південьзахідшляхбуд», аргументуючи відмову у наданні інформації,  посилається на договір генерального підряду. Також товариство вказує, що закупівля здійснена за державні кошти, а договір було укладено в результаті проведеної процедури закупівлі в одного учасника, передбаченої ст. 39 закону «Про здійснення державних закупівель».

Конфіденційна інформація, відповідно до закону «Про інформацію»,  належить доінформації з обмеженим доступом. Однак чи є вказана інформація конфіденційною?

«Конфіденційною є інформація про фізичну особу, а також інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб'єктів владних повноважень. Конфіденційна інформація може поширюватися за бажанням (згодою) відповідної особи у визначеному нею порядку відповідно до передбачених нею умов,  а також в  інших випадках, визначених законом.» – П. 2 ст. 21 закону «Про інформацію».

Водночас пп. 6 п. 4 тієї самої статті вказує, що до інформації з обмеженим доступом не можуть бути віднесені відомості, доступ до яких не може бути обмеженим відповідно до законів.

Оскільки запитувана інформація стосується коштів, виділених з бюджету, крапку у цьому питанні ставить закон «Про доступ до публічної інформації».

«Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно…» - П. 5 ст. 6 закону.

Винятком є лише ті випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину.

Історія питання

Ідея влаштувати між Києвом та Броварами тролейбусне сполучення не нова, говорити про неї чиновники стали ще на початку 1990-х. У 1994 році навіть з’явилося техніко-економічне обґрунтування проекту.

Однак згодом про Броварський тролейбус забули аж до початку 2000-х. Питання будівництва лінії декілька разів підіймали під час головування у Києві Олександра Омельченка.

У Броварах питання підіймав у 2005 році майбутній мер Віктор Антоненко. Проект тоді оцінили у 240 млн. грн. Однак до будівництва тоді знову так і не дійшли.

Топ-темою у Броварах тролейбус став знову вже у 2012 році перед виборами до Верховної Ради. Кандидат від Партії регіонів по броварському округу Сергій Федоренко, більш відомий як особистий масажист Миколи Азарова, тоді активно експлуатував тему будівництва Броварського тролейбуса.

_11_big_1

Федоренко обіцяв відкрити лінію до кінця 2012 року. На проект з державного бюджету Кабінетом Міністрів були виділені субвенції у розмірі 141 млн. грн., з яких 132 млн. грн. пішли компанії-виконавцю робіт «Південьзахідшляхбуд».

З активних будівельних робіт мешканці міста, активісти та журналісти помітили лише влаштування другого шару дорожнього асфальтового покриття на вулиці Київській при в’їзді до Броварів. Довжина добудованої ділянки – 1 км.

Також до виборів відкачували воду із затопленого підземного переходу на Розвилці. На сьогодні він знову затоплений.

Решта вулиці Київської лишається дотепер  недобудованою та перекопаною. У такому стані вона перебуває з 2008 року, коли почалася економічна криза.

Активні будівельні роботи тривали лише у період за місяць-два до виборів, а закінчилися одразу після голосування.

Міський голова Броварів Ігор Сапожко у квітні цього року заявив, що насправді будівельні роботи тривають – нібито ведеться прокладання комунікацій а також реконструкція підземного переходу на Розвилці.

Фото: користувач Вікіпедії «Bumbaka», comments.ua.