Штурм Київради в міліції назвали дрібним хуліганством

Фото Людмила Сивухина, Фейсбук

Фото Людмила Сивухина, Фейсбук

Всіх затриманих під час акції під Київрадою випустять після того, як на них буде складено адмінпротокол за дрібне хуліганство.

Про це Українській правді повідомила в.о. прес-секретаря Київської міліції Ольга Білик.

"Зараз відносно 5 мітингувальників правоохоронці складають адміністративні протоколи за фактом дрібного хуліганства. Після складання всіх необхідних матеріалів їх буде відпущено", - повідомила вона.

Окремі нардепи намагаються прорватися до автобусів, пробити колеса, визволяючи мітинигувальників, тому ми і наголошуємо, що вони будуть відпущені".

Водночас, як повідомляє кореспондент Української правди, станом на 11:05 активістку Тетяну Чорновіл випустили з автобуса, в який її посадили після того, як вона намагалася штурмувати Київраду.

Після 15 хвилин штовханини між народними депутатами та міліцією, до якої підключився Беркут, Тетяну випустили з автобусу.

А тим часом нелегітимна Київрада, повноваження якої звершилися 2 червня, вносить зміни до бюджету столиці на 2013 рік.

Крім того, депутати міськради корегують Програму соціально-економічного розвитку столиці на 2013 рік.

Зокрема, 7,6 мільйонів гривень депутати виділили на будівництво зовнішніх інженерних мереж у провулку Моторному для своєчасного введення будинків в експлуатацію.

4 мільйони гривень виділили на будівництво наземного пішохідного переходу від вулиці Милославської до пересадочного вузла на міську кільцеву електричку.

На завершення І черги будівництва гідровузла у мікрорайоні Бортничі та введення в експлуатацію свердловин перерозподілили 5 мільйонів гривень.

На завершення робіт з реконструкції приймальних відділень Олександрівської лікарні виділено 5 мільйонів гривен, а на реконструкцiю будiвлi Київської мiської станцiї швидкої медичної допомоги та медицини катастроф – 930 тисяч гривень.

На реконструкцію музею Тараса Шевченка в рамках підготовки до святкування 200-річчя поета за рахунок додаткових субвенцій з державного бюджету виділено 4 мільйони гривень.

Депутати працюють у спокійному режимі. Проекти приймаються без заперечень.

При цьому опозиція, яка мітингувала під Київрадою і намагалася увірватися до будівлі, станом на 10:50 свою акцію завершила.

Українська правда