Підприємству Тетяни Засухи віддають «задарма» великі приміщення на Хрещатику

Хрещатик,6 Фото: hotpro.ua

Хрещатик,6 Фото: hotpro.ua

У своїй статті від 24 серпня 2013 року «Підприємству Засухи надали в оренду велике приміщення на Хрещатику. Далі – прихватизація?» я вже писав про те, як Київська обласна рада на чолі з регіоналом Олександром Качним прийняла відповідне рішення і дозволила підприємству «Світанок», яке належить  Тетяні Засусі, зробити ремонтні роботи (поліпшення) в орендованих на Хрещатику приміщення на 3 мільйони гривень.

Знаючи імідж вельминешановної пані Засухи, ще тоді я передбачав та припускав, що відповідні «поліпшення» зроблені не будуть, а просто буде пред"явлено акт "виконаних" робіт на 3 мільйони гривень, який у подальшому стане підставою викупити відповідне приміщення за копійки.

І ось не пройшло й місяця, як на черговій сесії Київської обласної ради, що відбулась 17 вересня, депутатський корпус без будь-якого обговорення затверджує перелік об’єктів, які дозволяють приватизувати шляхом проведення АУКЦІОНУ. Серед цілоїнизки  приміщень, які зазначені в переліку, ми побачили і славнозвісні кімнати на Хрещатику 6, які орендує "Світанок".

Одразу промайнула думка, що я помилився, коли припускав, що з приватизацією цих приміщень буде щось нечисте, адже аукціон передбачає чесну і здорову конкуренцію та надає можливість отримати в бюджет найбільшу суму грошей. Проте «не так сталось ,як гадалось»: чекати від представників Партії Регіонів чесної і прозорої гри – марна справа.

Читаємо уважно рішення Обласної ради (яке, як завжди, не оприлюднено в жодному ЗМІ), і бачимо, що для єдиного об’єкту з чималого вищезазначеного переліку зроблено виключення.

І цим об’єктом виявились саме ті приміщення, які орендує «Світанок». А виключення полягає у тому, що ці приміщення дозволено приватизувати без проведення аукціону орендарю, тобто,  агрофірмі «Світанок», враховуючи ті "поліпшення", які фірма «начебто зробила» на 3 мільйони гривень. Тобто, бюджет області недоотримає мільйони гривень, завдячуючи «хитроумній» схемі можновладців.

Чи не розуміє цього голова облради Олександр Качний, запитаєте Ви?

Для мене є речі очевидні! Якщо не розуміє – значить йому там не місце! Якщо розуміє – значить він «в темі» чи «в долі»!

Інших варіантів я не знаю!

 А ось і сам документ  (неопублікований, тобто, прихований від очей громадськості), яким визначають перелік об"єктів для "прихватизації".

                                                                          Рішення

Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, що підлягають приватизації (зі змінами)

 Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного майна», «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області на 2012-2014 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24.04.2012 № 321-17-VІ, Положення про продаж об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області шляхом викупу, на аукціоні (у тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни), за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону, затвердженого рішенням Київської обласної ради від 06.12.2012 № 497-27-VІ (зі змінами), враховуючи подання Київської обласної державної адміністрації, висновки і рекомендації постійної комісії Київської обласної ради з питань комунальної власності і приватизації, Київська обласна рада вирішила:

1. Внести зміни до Переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, що підлягають приватизації (далі-Перелік), затвердженого рішенням Київської обласної ради від 06.12.2012 № 520-27-VI (зі змінами), шляхом доповнення його пунктами 4-16 в редакції згідно з додатком, що додається.

2. Встановити наступні способи приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, що підлягають приватизації:

- аукціон – щодо об’єктів, визначених пунктами 4-15 Переліку;

- викуп –  щодо об’єкта, визначеного пунктом 16 Переліку. 

3. Київській обласній державній адміністрації та органу приватизації – Комунальній установі Київської обласної ради «Фонд комунального майна» здійснити заходи щодо приватизації зазначених об’єктів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської обласної ради з питань комунальної власності і приватизації та першого заступника голови Київської обласної ради Павлова Ю.А.

 

Голова ради                                                                                                     О.С. Качний

ПЕРЕЛІК об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області,що підлягають приватизації

Григорій Іванченко