СБУ затримала чиновника за отримання неправомірної вигоди

Хабар 15 300 250Співробітники управління СБ України в Чернігівській області викрили протиправну діяльність головного державного виконавця Прилуцького міськрайонного управління юстиції, яка, користуючись службовим становищем, вимагала та одержала неправомірну вигоду від місцевого мешканця.

За інформацією прес-групи УСБУ в Чернігівській області, встановлено, що працівниця виконавчої служби вимагала у місцевого мешканця дві тисячі гривень за незаконну видачу довідки про відсутність заборгованості перед державними фінансовими установами.

Службову особу 14 вересня співробітники СБУ затримали «на гарячому» під час одержання нею обумовленої суми.

На даний час за матеріалами УСБУ слідчим відділом УМВС стосовно затриманої відкрито кримінальне провадження. Їй оголошено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 17 тис. грн. до 25,5 тис. грн. або арешту на строк від трьох до шести місяців, або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років.