У Ніжині ліквідоване підприємство залишило купу боргів

Малюнок volynnews.com

Малюнок volynnews.com

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Чернігівській області – Ніжинської об`єднаної Держфінінспекції виявили чимало порушень на одному з ніжинських ліквідованих підприємств.

Ці порушення призвели до втрат фінансових та матеріальних.

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності ДП «Ніжинжитлосервіс» КП «Служба єдиного замовника» виявилося, що сума збитків сягнула майже триста вісімдесят тисяч гривень.

Зокрема, внаслідок встановлення завищених доплат, виплат премій та компенсацій за невикористані відпустки з порушенням законодавства незаконно витрачено двісті двадцять тисяч гривень, з урахуванням сплати внесків до державних цільових фондів.

Також підприємством здійснено покриття витрат сторонніх юридичних осіб за користування службовим автомобілем на суму вісімдесят вісім тисяч гривень та списано з обліку матеріальних цінностей на подарунки працівникам до свят за його збитковості на суму сорок чотири тисячі гривень.

Крім того, без проведення процедури закупівлі, оплачено за державні кошти вартість паливо-мастильних матеріалів на суму 155 тис. грн.

Правоохоронні органи про результати ревізії поінформовано .